بیت کوین

آموزش خرید بیت کوین

آموزش خرید بیت کوین

همانطور که در مقاله های قبلی راجب بیت کوین صبحت کردیم متوجه شدید که این رمزارز به صورت فیزیکی وجود ندارد پس مطمئنا برای خرید و فروش این ارز نیازی به مراجعه به جای خاصی نیست و از طریق پرداخت اینترنتی در سایت های معتبر میتوان خرید و فروش را انجام داد.

اولین سوالی که برای دوستان مطرح میشود این است که برای شروع چقدر بیت کوین لازمه ؟ آیا باید مبلغ زیادی را در نظر داشت؟

پاسخ به این سوالات “نه” میباشد و خوبی بیت کوین این است که تا ۸ رقم اعشار تقسیم میشود و میتوان با حد اقل ۱۰۰ هزارتومان خرید را شروع کرد.

برای خرید میتوان از سایت های معتبر صرافی ارز دیجیتال استفاده کرد و به راحتی خرید خود را نهایی کرد، البته نا گفته نماند خیلی از گروه ها و افزاد سودجو در شبکه های اجتماعی دست به تبلیغ خرید و فروش بیت کوین با کمترین کارمزد میزنند و خیلی از این اشخاص با گول زدن دست به کلاهبرداری و خالی کردن حساب های مردم میکنند.

آموزش خرید بیت کوین از صرافی های معتبر

برای خرید این رمزارز به موارد زیر باید توجه کرد:

  • نصب کیف پول معتبر بر روی موبایل یا سیستم خانگی
  • پیدا کردن یک صرافی معتبر
  • احراز هویت در وب سایت مربوطه
  • نهایی کردن خرید و دریافت آن در کیف پول شخصی

نصب و ساخت کیف پول

برای دریافت بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیگر نیاز به یک کیف پول معتبر و رسمی است تا رمزارز هارا درآن ذخیره کنیم، مدل های مختلفی در سراسر دنیا وجود دارد که ما به زودی یک مقاله کامل راجب کیف پول ها را برای شما انتشار میدیم.

پیدا کردن صرافی معتبر

بعد از برداشتن اولین قدم یعنی ساخت کف پول باید اقدام به پیدا کردن یک صرافی معتبر در فضای وب کنید که با سرچ در گوگل و چک کردن موارد امنیتی مانند نماد اعتماد و دیگر موارد به راحتی خرید خود را نهایی کنید.

سوالات مهم و پر تکرار

آیا باید برای شروع سرمایه گذاری حد اقل یک بیت کوین خرید؟ خیر شما هیچ اجباری برای خرید قیمت بالای بیت کوین ندارد و متوناید با حد اقل مبلغ یعنی ۱۰۰ هزارتومان اقدام به خرید این رمزارز کنید

بهترین روش برای استخراج بیت کوین؟ این سوال جواب دقیق و مشخصی را ندارد و هر شخص نسبت به علاقه خودش اقدام به خرید میکند(برخی در شبکه های اجتماعی، برخی صرافی های ایرانی، برخی خارجی و …)

بیت کوین کارمزد دارد؟ بله برای خرید و فروش این رمزارز کارمزدی در نظر گرفته شده است که در بیشتر موارد متغیر است و شما باید این مبلغ را به صرافی ها پرداخت کنید تا مقدار خریداری شده رمزارز شما به کیف پولتان انتقال داده شود.

چگونه بیت کوین را استخراج کنیم؟ میتوانید با خرید ماینر و استفاده از آن بیت کوین را استخراج کنید و در این زمینه نیازی به صرافی ها ندارید و در نتیجه کارمزدی در کار نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *