ارزهای دیجیتال

افزایش چشمگیر میم کوین ها در بازار

افزایش قیمت میم کوین ها

رشد قابل توجه میم کوین ها؛ دوج کوین و دوستان

با توجه به این که در هفته های اخیر قیمت بیت کوین زیر ۵۷ هزار دلار می باشد در حال نوسان است و اتریوم هم در محدوده ۴.۰۰۰ دلار معامله میشه اما دوج کوین واغلب میم کوین ها با افزایش چشمگیری همراه بوده است.

به گزارش سایت های معتبر با در نظر گرفتن این موضوع که بیت کوین در روزهای گذشته همراه با احیایی آهسته بوده که تا ۵۷ هزار دلار رسیده است و در این زمان بسیاری از معامله گران توانستند سود خوبی را از خرید میم کوین ها کسب کردند. در همین زمان بسیاری از پروژه های قوی توانستند رشد دو رقمی را ثبت کنند.

با توجه به آمار بدست آماده از سایت های معتبر این مورد را نمایش می دهد که بعضی ارزهای دیجیتال توانستند جا پای دوج کوین بگذارند که مورد توجه بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

رشد ۲۰ هزار درصدی دوج کوین موجب این اتفاق شد که بسیاری از کاربران شوکه شوند و در حال حاضر بسیاری از کاربرانی که بر روی بیت کوین سرمایه گزاری کرده بودند هاج و واج ماندند که چطور این ارز که یک شوخی بود توانسته اینقدر سود را به همراه داشته باشد.

قیمت دوج کوین پس از اینکه توانست رکورد قیمتی خود را ثبت کند در هفته گذشته با اصلاحی ۴۰ درصدی رو به رو شده در همین زمان بسیاری از توکن هایی که نمادهایی از سگ داشتند سود قابل توجهی را کسب کردند.

یکی از میم کوین هایی که در این مدت توانسته رشد قابل توجهی را داشته باشد توکن شیبااینو بوده که حجم واریزی این توکن اینقدر زیاد بوده که صرافی بایننس برای مدتی با اختلال همراه باشد و توکن ASS هم توانسته رشد ۴۰۰ درصدی را تجربه کند و دوج‌الون مارس هم از یکی دیگر از میم کوین هایی بوده که توانسته در ۲۴ ساعت رشد ۱۷۰ درصدی را به همراه داشته باشد.

یرن فایننس  از دیگر آلت کوین بود که توانست رشد ۳۵ درصدی را تجربه کند و عملکرد قابل قبولی را داشت باشد. در حال حاضر مجموع ارزش بازار ۲.۴۵۰ میلیارد دلار می باشد که بیت کوین توانسته ۴۲ درصد از این سهام را به نام خود ثبت کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *