بیت کوین

بیت کوین تا قبل از رسیدن به ۶۰۰.۰۰۰ دلار تا ۲۰.۰۰۰ دلار سقوط میکند؟

سقوط بیت کوین قبل از صعود

بیت کوین قبل از صعود ، سقوط می کند 

مدیر ارشد شرکت گوگنهام “اسکات مینرد” در مصاحبه اخیر خود با وب سایت های معتبر اعلام کرد که قیمت بیت کوین تا قبل از این که به ۶۰۰ هزار دلار برسد تا ۲۰ هزار دلار سقوط خواهد کرد .

وی افزود که بیت کوین برای سرمایه گزاری طولانی بی نظیر خواهد بود اما ممکن است در کوتاه مدت حتی تا ۲۰ هزار دلار هم سقوط را تجربه کند. مینرد معتقد است که بیت کوین برای طولانی مدت حتی تا ۶۰۰.۰۰۰ دلار هم خواهد رسید .

پس از ثبت رکور بی نظیر بیت کوین در هفته های اخیر که قیمت این رمز ارز به ۶۵.۰۰۰ دلار رسید در حال حاضر روند کاهشی خود را دنبال می کند به طوری که در عرض چند ساعت قیمت این رمز ارز به ۵۱.۰۰۰ دلار رسید که این سقوط کمترین قیمت در ۳ هفته اخیر رسید .

اسکات مینرد در مصاحبه خود با CNBC به قیمت بیت کوین اشاره کرد و گفت:

قیمت بیت کوین در مدت‌زمانی کوتاه، افزایش چشمگیری را تجربه کرد و به‌نوعی دچار حباب شد. حال باید منتظر اصلاح شدید در قیمت این ارز دیجیتال باشیم.

مینرد قبلا هم پیش بینی کرده بود که بیت کوین کاهش قیمت را تجربه خواهد کرد به عنوان مثال بعد از اینکه بیت کوین قیمت ۴۲.۰۰۰ دلار را ثبت کرد .مینرد اعلام کرد که قیمت بیت کوین به ۲۰.۰۰۰ دلارخواهد رسید اما در سرمایه گزاری طولانی به ۶۰۰.۰۰۰دلار خواهد رسید.

مینرد جدا از پیش بینی های انجام شده در خصوص عملکرد بیت کوین در کوتاه مدت اشاره کرد که او و تیم گوگنهایم پارتنرز بازار بیت کوین را در طولانی مدت عالی ارزیابی می کنند .

اگر قیمت بیت کوین به ۶۰۰.۰۰۰ دلار افزایش پیدا کند ارزش این بازار به ۱۱ تریلیون دلار می رسد با رسیدن به این مبلغ چیزی حدود ۵ برابر شرکت اپل به درآمد خواهد رسید.نکته جالب اینجاست که ارزش بازار طلا حدود ۱۱ تریلیون پیش بینی شده که با این اتفاق میتوان ارزش بازار بیت کوین با طلا برابری کند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *