اخبار آلت کوین ها

تسلا به پذیرش ارزهای دیجیتال دیگر هم فکر می کند

شایعات تایید نشده: تسلا به پذیرش ارزهای دیجیتال دیگر هم فکر می کند.

با توجه به تغییر جمله بندی های شرکت تسلا و اظهار نظر ایلان ماسک، شایعاتی در مورد این که تسلا قصد دارد علاوه بر بیت کوین از ارزهای دیجیتال دیگر نیز به عنوان روش پرداخت بپذیرد قوت گرفت.

به گزارش سایت کریپتو بریفینگ تسلا روز گذشته اعلام کرد که از این پس کاربران می توانند خودروهای الکتریکی شرکت تسلا را با بیت کوین بخرند. اما در حال حاضر برای خرید خودروهای این شرکت تنها ارزدیجیتال بیت کوین قابل قبول است و ارزهایی مانند بیت کوین کش،بیت کوین اس وی وجود ندارد.

این متن حالا با ورود کاربران به بخش خرید تغییر کرده و کاربران با ورود با این متن مواجه می شوند: بیت کوین تنها ارز دیجیتالی است که تسلا قبول می کند. ما تراکنش را دریافت نخواهیم کرد و به احتمال زیاد پولتان از دست می رود.

برخی معتقدند که تسلا با تاکید مجدد بر روی این مسئله علاقه ای به ارزهای دیجیتال دیگر ندارد و عده ای معتقد اند که حذف نام بیت کوین کش و بیت کوین اس وی نشان دهنده آن است که تسلا دیدگاه مثبت به ارزهای دیجیتال دارد.

در حال حاضر تسلا بیانیه ای رسمی در این مورد مطرح نکرده است و همین موارد باعث شده که نتوان به راحتی مقصود این شرکت را متوجه شد، و این مسئله در حالی رخ داده که ایلان ماسک با تغییر سیاست های تسلا در توئیتری در ارتباط با بیت کوین کش اظهار نظر کرد.

ایلان ماسک در پاسخ توئیت کیم داتکام (Kim Dotcom) قبول کرد که هزینه انتقال بیت کوین کش پایین است، داتکام در توئیت خود نوشته بود که میانگین کارمزدهای بیت کوین کش تنها ۰.۰۰۱ است و در جواب این توئیت ایلان ماسک گفت : موافقم

این حواشی توئیت ها کمی روی رمز ارز بیت کوین کش اثر گذاشت و پس از مدت کوتاهی قیمت بیت کوین کش با کاهشی ۸.۸ درصدی از ۵۰۶ دلار به محدوده ۴۶۱ دلار سقوط کرد.

نمودار قیمت ارز بیت کوین کش

 

از آن زمان تا حالا قیمت بیت کوین کش احیا پیدا کرده و در حال حاضر در کانال ۵۱۹ دلار قرار گرفته است.

و باید این نکته رو در نظر داشت که توئیت ایلان ماسک توجه زیادی را سمت این ارز سرازیر کرده و مردم را به سمت این ارز سوق داده

یک فکر در مورد “تسلا به پذیرش ارزهای دیجیتال دیگر هم فکر می کند

    1. ایران ماین گفت:

      سپاس از دیدگاه ارزشمند شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *