اخبار جهان

ممنوع شدن ارزهای رمزپایه توسط دولت ها

ممنوع شدن ارزهای دیجیتال توسط دولت

جیم راجرز : شاید دولت ها رمز ارزها را ممنوع کنند 

“جیم راجرز”سرمایه گذار با تجربه که با جورج سوروس ، در سال های پیش با یک دیگر همکار و شریک بودند . اظهار نظر کرد که نگران این است که دولت ها تمام ارزهای دیجیتال را ممنوع کنند . راجرز در ادامه گفت که اگر ارزهای دیجیتال به موفقیت خود برسند ، دولت ها تمام ارزهای دیجیتال را ممنوع می کنند .

او نیز به این نکته اشاره کرد که یکی از بزرگترین تهدید هایی که برای بیت کوین به وجود می آید ، قانون گذاری دولت ها برای رمز ارزها می باشد .

“هر دولتی در جهان در حال حاضر روی پول رایانه کار می کند ، از جمله ایالات متحده. چینی ها در آنجا هستند. نمی توانم تصور کنم که دولت ها بگویند “خوب ، این پول رمزنگاری ما است ، یا شما می توانید از پول رمزنگاری آنها استفاده کنید.” از نظر تاریخی این شیوه دولت ها نیست. “

راجرز افزود: “پول قرار است روی کامپیوتر باشد. این عمل در حال حاضر در چین در حال انجام شدن می باشد . در چین نمی توانید با پول تاکسی بگیرید. شما باید پول را روی تلفن خود داشته باشید ، حتی نمی توانید بستنی بخرید. بنابراین این اتفاق می افتد ، اما من شک دارم که این پول شخص دیگری باشد. تاریخ نشان می دهد که این پول دولت خواهد بود. “

بنیانگذار صندوق کوانتوم در ادامه خاطر نشان کرد:

من بچه هایی را می شناسم که در تجارت آن پول زیادی کسب می کنند ، ظاهراً این وسیله نقلیه تجاری فوق العاده ای است. اما ، اگر این پول به ارز تبدیل شود ، همان چیزی است که مردم رمزنگاری می کنند ، نمی توانم تصور کنم که هیچ دولتی یا بسیاری از دولت ها در جهان بگویند “خوب ، شما می توانید از پول ما یا پول آنها استفاده کنید.” این چیزی نیست که تاریخ نشان می دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *