اخبار جهان

نصب ۳۵۵ خودپرداز ویژه در آمریکا توسط شرکت بیت کوین دپو

نصب خودپرداز های جدید در آمریکا

دستگاه های خودپرداز مخصوص ارزهای دیجیتال

اپراتور خودپرداز Cryptocurrency Bitcoin Depot  دستگاه جدید فروش در سراسر ایالات متحده راه اندازی کرده است. این اعلامیه در حالی صورت می گیرد که هم اکنون تعداد مکانهای خودپرداز پشتیبانی کننده مبادله رمزنگاری از ۱۹،۰۰۰ در سراسر جهان فراتر رفته است.

Bitcoin Depot ، که شبکه در حال رشد دستگاه های رمزنگاری را در ایالات متحده اداره می کند ، فقط در ماه گذشته ۳۵۵ کیوسک جدید اضافه کرده است. در ماه مارس ، راه اندازی ۱۱۵ دستگاه خودپرداز را در دستور کار خود قرار داد . دستگاه های خودپرداز آن به کاربران ثبت نامی دارای کیف پول امکان دستیابی به ارز رمزپایه را می دهند. برای مبالغی کمتر از ۲۵۰ دلار ، ارائه شماره تلفن برای تأیید هویت کافی است.

این شرکت مستقر در آتلانتا می گوید بیش از ۲۵۰۰ دستگاه خودپرداز رمزنگاری در سراسر جهان نصب کرده است که بیشتر آنها در ایالات متحده هستند. آخرین دسته ۳۵۵ دستگاهی در ۴۰ ایالت ایالات متحده مستقر شده است که ۲۰ دستگاه در ایالت زادگاه آن جورجیا ، ۴۰ مورد در فلوریدا است. ، ۳۲ در سراسر کارولینای شمالی ، ۲۴ در تگزاس ، و ۲۳ کیوسک جدید در سراسر کالیفرنیا. بیشتر مکانها ۲۴/۷ باز است.

فقط در مدت شش ماه ، Bitcoin Depot ردپای خود را دو برابر کرده و اکنون انتظار می رود رشد امسال به ۲۰۰٪ برسد ، جزئیات بیانیه مطبوعاتی. کیوسک های آن از خرید و فروش سه ارز رمزپایه مختلف با فیات پشتیبانی می کنند: BTC ، LTC و ETH .

رئیس جمهور و مدیر عامل Bitcoin Depot ، براندون مینتز معتقد است که ارز رمزنگاری شده فرصت های جدیدی را برای افرادی فراهم می کند که به خدمات مالی سنتی دسترسی ندارند: “کیوسک های ما به آنها امکان می دهد با تبدیل پول نقد خود به ارز رمزنگاری شده ، از طریق کیف پول دیجیتال تلفن خود ، خودبانکی کنند. که می تواند برای انتقال پول ، پرداخت قبوض یا سرمایه گذاری استفاده شود. “

بسیاری از شرکتهای دیگر در همین راستا در سطح جهانی کار می کنند و BATM ها طی سال گذشته رشد چشمگیری داشته اند. طبق اطلاعات جمع آوری شده توسط وب سایت ردیابی Coinatmradar ، اکنون بیش از ۱۹،۳۰۰ دستگاه خودپرداز و فروشنده خدمات تبادل رمزنگاری فیات را در ۷۳ کشور جهان ارائه می دهند که تقریباً دو برابر تعداد ثبت شده در سپتامبر ۲۰۲۰ است.

دستگاه های فروشنده توسط نزدیک به ۶۰۰ شرکت نصب و راه اندازی می شوند و حداقل ۴۰ تولید کننده تولید می کنند. BTC ، BCH ، ETH و LTC از جمله ارزهای رمزپایه ای هستند که به طور گسترده پشتیبانی می شوند. گزارش دینامیک بازار خودپردازهای بیت کوین Coinatmradar که در آوریل منتشر شد ، نشان می دهد که سرعت نصب در طی دوره ماهانه قبلی ، از ۸ تا ۱۰ درصد افزایش ثابت داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *