اخبار جهان

۱۰۰ میلیون دلار سرمایه توسط شرکت امبر جذب شد

شرکت آمبر

گروه امبر، پلتفرمی که در زمینه سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کند، در دور دوم تأمین سرمایه خود ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه جذب کرد تا ارزش کل آن به یک میلیارد دلار برسد. مدیرعامل این پلتفرم گفت از این مبلغ برای گسترش خدمات در سراسر جهان، برآورده‌کردن نیاز مشتریان و توسعه راهکارهای بازار برای سرمایه‌گذاران و شرکت‌های حوزه ارزهای دیجیتال استفاده خواهد شد. داده‌های بیتمکس نشان می‌دهد گروه امبر از لحاظ حجم معاملات رتبه بیست و یکم را در میان صرافی‌های دنیا به خود اختصاص داده است.

پلت فرم سرمایه گذاری Cryptocurrency Amber Group پس از موفقیت در جمع آوری سرمایه، ۱۰۰ میلیون دلار به صندوق های خود اضافه کرده و ارزش کل سرمایه خود را به ۱ میلیارد دلار رسانده است – این یک نقطه عطف مهم برای این شرکت به عنوان چهارمین سال فعالیت خود محسوب می شود. 

مایکل وو ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ، گفت: تزریق پول برای گسترش عملیات جهانی برای پاسخگویی به تقاضای مشتری و توسعه راه حل های بازار برای سرمایه گذاران و شرکت های برجسته رمزگذار جهان استفاده خواهد شد.

اندازه گیری حجم تجارت و دارایی های کل تحت مدیریت این شرکت  ، رشد چشمگیر گروه امبر در چهار سال گذشته را به نمایش می گذارد. این شرکت هم اکنون بیش از یک میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت جدید دارد و بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار حجم تجارت تجمعی دارد.

وو گفت: ما در سه ماهه گذشته رکورد های زیادی داشتیم، هم درمورد مشتری و هم در بازارهای مبادله ای.از نظر حجم معاملات تجاری ، گروه آمبر با توجه به اطلاعات BitMEX ، در بین مبادلات جهانی در رتبه ۲۱ قرار دارد .

دارایی های امبر در سال ۲۰۲۰ از ۵۳۰ میلیون دلار عبور کرد که نسبت به سال قبل ۲۷۵ درصد افزایش نشان می دهد. در آن زمان ، وو به Cointelegraph گفت که شرکت او “قبلاً ثابت کرده است که ما می توانیم خدمات مالی رمزنگاری یکپارچه را ارائه دهیم.”

گروه امبر علاوه بر پشتیبانان سری B خود ، بودجه مستقیمی از برخی از بزرگترین صندوق های سرمایه گذاری بلاکچین ، از جمله سرمایه گذاری Coinbase و Blockchain.com دریافت کرده است.

صندوق های سرمایه گذاری در طی شش ماه گذشته میلیاردها دلار به اقتصاد رمزنگاری ریخته اند و این اعتقاد راسخ در کلاس جدید دارایی ها را برجسته می کند. همین ماه ، آزمایشگاه های Solana فروش ۳۱۴ میلیون دلاری توکن خصوصی را به پایان رساندند ، PayPal و Salesforce ۱۴ میلیون دلار به آزمایشگاه های TRM کمک کردند و تبادل DeFi dYdX 65 میلیون دلار از طریق کمک مالی سری C جمع آوری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *