اخبار آلت کوین ها, ارزهای دیجیتال

پس از تصمیم شرکت تسلا؛ ارزهای کم مصرف اوج گرفتند

افزایش ارزهای کم مصرف

تصمیم تسلا در مورد متوقف کردن پرداخت های بیت کوین باعث ایجاد بحث در مورد انرژی سبز شد که قیمت پروتکل های کم مصرف انرژی مانند NANO ، HBAR و EWT را بالاتر برد.

پس از ماه ها تبلیغ مزایای بیت کوین ( BTC ) و فناوری بلاک چین ، ایلان ماسک مدیر عامل تسلا با اعلام اینکه شرکت اتومبیل های الکتریکی پذیرش BTC خود را به عنوان نوعی پرداخت متوقف می کند ، با اشاره به نگرانی های مربوط به انرژی ، رمزعبور توییتر را شوکه کرد. 

همانطور که تسلا بیانیه خود را منتشر کرد ، بیت کوین ، اتر و بخش بزرگی از آلت کوین ها به شدت فروخته شدند ، اما چند پروژه وجود داشت که روش های هوشمندانه ای را برای استفاده از این مخمصه با توییت در مورد ماهیت “سبز” شبکه های خود یافتند که فقط به بخش کوچکی نیاز دارد. 

 Hedera Hashgraph (HBAR) ، Nano (NANO) و Energy Web Token (EWT)  هر یک در تاریخ ۱۳ مه سود دو رقمی را تجربه کرد ، در حالی که اکثریت بازار ارزهای رمزنگاری شده قرمز است.

HBAR / USDT

Hedera Hashgraph یک شبکه عمومی است که به عنوان یک سیستم عادلانه و کارآمد تر طراحی شده است که می خواهد برخی از محدودیت های سیستم عامل های بلاکچین نسل قبل را که با عملکرد کند و بی ثباتی دست و پنجه نرم می کنند ، برطرف کند.

این شبکه در تاریخ ۱۳ ماه مه از یک منبع بعید پشتیبانی دریافت کرد زیرا دیپاک چوپرا ، یک معلم مشهور معنوی و طرفدار مدیتیشن ، مستقیماً به توییت ماسک در مورد قطع پرداخت های بیت کوین با بحث در مورد کم انرژی بودن HBAR پاسخ داد.

NANO / USDT

پروتکل دومی که روی موج انرژی سبز آغاز شده حرکت کرده است ، نانو است ، یک ارز رمزنگاری سبک که برای ارائه پرداخت های مطمئن و تقریباً فوری با کارمزدهای صفر طراحی شده است.

این پروژه ، به همراه اعضای جامعه آن ، سریعاً وضعیت نانو را به عنوان “یکی از ارزهای رمزپایه پیشرو با انرژی و دوستدار محیط زیست در سال ۲۰۲۱ برجسته کرد.

EWT / USDT

Energy Web Token یک ذینفع تر از تمرکز مجدد در نگرانی های زیست محیطی است زیرا رمز عملیاتی Energy Web Chain ، یک پروتکل بلاکچین است که برای تسهیل توسعه برنامه های بخش انرژی طراحی شده است.

در حالی که این پروژه به طور خاص بر روی پرداخت ها متمرکز نیست ، ماشین مجازی پروتکل می تواند انقلابی در بخش انرژی ایجاد کند زیرا جهت گیری آن به سمت اپراتورهای شبکه ، توسعه دهندگان نرم افزار و فروشندگان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *