اتریوم

اتریوم رکورد قیمت خود را شکست

ثبت رکورد جدید اتریوم

ثبت رکورد جدید اتریوم

با توجه به اینکه در روز های اخیر بیش تر ارزهای دیجیتال روند ثابتی را دنبال می کنند ، اتریوم روز گذشته با عبور از ۲.۶۵۰ دلاری تا نزدیک ۲.۷۰۰ برسد که رکورد جدیدی را برای خود به ثبت رساند.

اتریوم که در سایت های معتبر دومین ارز دیجیتال در بازار شناخته می شود. دیروز روند صعودی خود را طی کرد و در ۲۴ ساعت اخیر رشد ۵.۲ درصدی را به همراه داشته و در حال حاضر در محدوده ۲.۶۰۰ دلاری قرار دارد . لازم به ذکر است که قیمت اتریوم با یک صعود باور نکردنی تا قیمت ۲.۷۰۰ دلاری صعود کرد و رکورد جدیدی را برای خود به ثبت رساند.

با در نظر گرفتن این مورد که قیمت اتریوم از ابتدای امسال روند صعودی خود را پیش گرفته موفق شد که در ۳ روز گذشته رکورد صعودی ۱۹ درصدی را ثبت کند. اتریوم از ابتدای سال ۲۰۲۱ تا به حال رشد ۳ برابری را تجربه کرد که از دلایل آن میتوان به افزایش توجهات پیرامون دیفای و تب وتاب توکن های غیر مثلی اشاره کرد .

با توجه به آمار های وب سایت های معتبر این مورد را نشان می دهد که بیت کوین در مدت زمان مشابه ۸۹ درصد بیشتر رشد کرده است .

کتی استاکتون تحلیلگر ارزهای دیجیتال در مصاحبه اخیر خود درباره ی افزایش قیمت اتریوم گفت :

اتریوم نگاهش روبه‌جلو است و احتمالا چند روز دیگر هم روند برتری خود نسبت به بازار را ادامه می‌دهد.

کولیکان یکی دیگر از تحلیلگران ارزهای دیجیتال گفت :

مسئله این است که مردم بیشتری گزاره ارزش اتریوم و مدل تعلق‌پیر اثبات سهام طرح بهبود اتریوم ۱۵۵۹ را می‌فهمند. 

با توجه به مصاحبه های اخیر ، کولیکان معتقد است که پیشروی تکنیکال اتریوم  یک از مهم ترین دلایلی است که باعث شده تا سرمایه گذاران نسبت به خرید این ارز متعاقد شوند .

او ادامه داد که ثبات ارز اتریوم  باعث می شود تا کارایی این رمزارز در بازار بیشتر شود . طبق اخبار منتشر شده اخیر کارمزد شبکه اتریوم هم کاهش یافته است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *