اتریوم, بیت کوین

افزایش ارزش اتریوم نسبت به بیت کوین طی هفته های اخیر

افزایش جفت ارز بیت کوین/اتریوم

افزایش ارزش جفت ارز اتریوم/بیت کوین

با توجه به افزایش ارزش اتریوم نسبت به بیت کوین ، کارشناسان بر این باور هستند که با افزایش همزمان قیمت اتریوم و بیت کوین دیگر ارزها هم روند صعودی را طی خواهند کرد .

در هفته های اخیر نوسانات صعودی در جفت ارز اتریوم،بیت کوین رخ داد که کاربران انتظار دارند که در آینده ای نزدیک شاهد افزایش قیمت همزمان اتریوم و بیت کوین باشند .

بایننس در دوهفته ابتدایی ماه آوریل توانست عملکرد بهتری نسبت به اتریوم ثبت کند. دلایلی که باعث شد این اتفاق رخ بدهد این بود که کارمزد بالای تراکنش ها در اتریوم و افزایش شدید فعالیت ها در زنجیره بایننس باعث شد تا اتریوم از این قافله جا بماند .

دلایل افزایش قیمت بیت کوین و اتریوم ؟

در روزهای پس از جهش اتریوم به صورت عجیبی بازار آلت کوین ها هم روند صعودی خود را پیش گرفتند . این رشد باعث شد که ۵۰ درصد از حجم بیت کوین در بازار کاهش پیدا کند . این میزان یکی از کمترین حجم از بیت کوین در بازار از سال ۲۰۱۸ می باشد.

کاربران و کارشناسان پیش بینی می کنند ارزش قیمت جفت ارز ممکن است همراه با جهشی باشد که این جهش باعث می شود آلت کوین ها قدرتمند تر شوند.

کریپتوکاپو “تحلیل‌گر مطرح بازار” در مورد اینکه دلیل جهش اتریوم در مقایسه با بیت کوین ، گفت:

جفت ارز اتریوم/ بیت کوین مفهوم جهش سهمی‌وار را دوباره تعریف خواهد کرد.

نیکوزی “معامله گر بازار ارزهای دیجیتال” نسبت به جهش قیمت اتریوم گفت :

واکنش‌هایی که تا اینجا داشته‌ایم را خیلی دوست دارم. احتمالاً در ادامه هفته هم همین طور خواهد بود و شتاب حرکت قیمت هم حول همین محور ایجاد خواهد شد.

یکی دیگر از کارشناسان عرصه ارز دیجیتال  پس از کف سازی اتریوم  و بیت کوین نوشت :

کف دوقلو در تایم فریم ۴ ساعته؛ جفت ارز اتریوم بیت کوین دوباره دیوانه‌وار شده است. تا جایی که یادم می‌آید، این بزرگترین کف‌سازی [اتریوم] بود. حتی خودم هم بیشتر موقعیت‌های اهرم‌شده خودم را بستم.

بر اساس داده های بدست آمده که نشان می دهد اتریوم های سرمایه گذاری شده در قرارداد سرمایه گذاری ۲.۰ در حال افزایش می باشد .

با توجه به وضعیت کارمزدها که نسبتا بالاست ، این میزان هنوز هم روند صعودی خود را دنبال می کند .

سرمایه گذار اتریوم در این مورد گفت :

اتریوم و دیفای به‌شدت روی زیرساخت‌ها تمرکز کرده‌اند. زنجیره هوشمند بایننس توانسته است این زیرساخت‌ها را کپی کرده و آن را متمرکزتر کند تا از این طریق، سریع‌تر باشد و انگیزه دارد که تمرکزش را روی تجربه کاربری قرار دهد. فکر می‌کنم راهکارهای تراکنش‌های لایه دوم راه را برای مقیاس‌پذیری بیشتر باز می‌کند و باعث می‌شود نوآوری‌های حیاتی در خصوص کیف پول‌های قراردادهای هوشمند خود را نشان دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *