اخبار ایران

عبور مجدد بیت کوین از مرز ۶۰،۰۰۰ هزار دلار

عبور مجدد بیت کوین از ناحیه 60 هزار

جهش باور نکردنی قیمت بیت کوین 

ساعاتی پیش بیت کوین تا نزدیکی اوج قیمت خود پیش رفت که تا ۶۰،۰۰۰ هزار دلار در بازه ی زمانی ۳ ساعته که با جهش ۲،۰۰۰ هزار دلاری بود روی داد .

به گزارش سایت های معتبر در هفته های اخیر قیمت بیت کوین بین ۵۲،۰۰۰ تا ۵۹،۰۰۰ هزار دلار در حال تغییر بوده و این اتفاق برای نخستین بار در ماه های گذشته روی داد که قیمت بیت کوین از مرز ۶۰،۰۰۰ هزار دلار عبور کرد . قیمت این ارز دیجیتال موفق شد تا ۶۰،۹۰۰ بالا رود ولی اندکی بعد با اصلاح همراه شد و اکنون در اطراف ۶۰،۸۰۰ دلار معامله میشود .

متخصصان و کارشناسان این عرصه در ارتباط با چرایی افزایش قیمت این ارز دیجیتال مطمئن نیستند . رسیدن قیمت بیت کوین به مرز ۶۰،۰۰۰ هزار دلار درست در زمانی رخ داد که تنها چند روز باقی مانده بود به آغاز معامله های سهام کوین بیس در بازار بورس ارائه شود . به گفته تحلیلگران ارزهای دیجیتال عرضه سهام کوین بیس یکی از مورد انتظارترین رویداد در ارزهای دیجیتال به حساب می آید و آنها بر این باور هستند که عرضه این سهام نشانه بلوغ بازار ارزهای دیجیتال محسوب میشود .

یکی از دلالیل مهم افزایش قیمت بیت کوین به گفته دنیل لوب (Daniel Loeb) مدیر عامل صندوق پوشش ریسک که در گفته های اخیر خود اعلام کرد که ورود حجم بالایی از سرمایه های بزرگ مردم در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱  عامل اصلی جهش این رمز ارز میباشد.

در ماه اخیر تب و تاب زیادی در عرصه ارزهای دیجیتالی به وجود آمد که دلایل آن افزایش معاملات در حوزه امور مالی غیر متمرکز و آلت کوین ها مثل دوج کوین که رشد زیادی رو تجربه کرد

 خریداران بیت کوین پس از مطلع شدن از این خبر که احتمال اخذ مجوز صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین فعالیت در این عرصه رشد چشمگیری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *