بیت کوین

ورود بیت کوین به جریان اقصادی

ورود بیت کوین به اقتصاد

بیل میلر : ورود بیت کوین به جریان اصلی اقتصاد

سرمایه گذار مشهور آمریکا در آخرین مصاحبه خود اعلام کرد که همچنان دیدگاه صعودی را درباره بیت کوین دارد . بیل میلر بر این نظر است که افزایش ارزش بیت کوین حباب نیست بلکه شروع ورود آن به جریان اصلی اقتصاد است .

طبق اخبار منتشر شده از وب سایت سی ان بی سی ، بیل میلر اعلام کرد که به عقیده او بیت کوین باقدرت در حال ورود به اقتصاد می باشد .

بر اساس داده های منتشر شده از وب سایت کوین دسک ، قیمت بیت کوین در حال حاضر ۵۵.۴۰۰ می باشد و با توجه به کاهش قیمتی که داشته نسبط به شروع سال میلادی ، رشد ۹۰ درصدی را تجربه می کند .

بیل میلر برای نخستین دفعه در سال ۲۰۱۴ که برای خرید بیت کوین اقدام کرد ، ارزش بیت کوین حدود ۳۵۰ دلار بوده . در ادامه افزود که :

عرضه [بیت کوین] سالانه ۲ درصد رشد می‌کند و سرعت رشد تقاضا بیشتر از آن است. این همۀ چیزی است که باید بدانید و معنایش این است که قیمت آن بالاتر می‌رود

سرمایه گذار مشهور آمریکایی اعلام کرد که در سال ۲۰۱۷ میلادی افزایش قیمت بیت کوین یک حباب بوده که در نهایت ترکید اما در حال حاضر فرق می کند . بیل میلر گفت :

من اصلاً فکر نمی‌کنم که این [رشد] بیت کوین حباب باشد. به نظر من این اکنون آغاز ورود آن به جریان اصلی است.

در دسامبر سال ۲۰۱۷ قیمت بیت کوین رشد عجیبی کرد که قیمت آن به۲۰.۰۰۰ دلار رسید اما در ماه های بعد ۸۰ درصد از ارزش خود را از دست داد.

میلر افزود :

حتی در دوره حباب آن زمان هم بیت کوین در پنج نقطه مختلف ۲۰ درصد سقوط داشت، بنابراین نوسانات بیت کوین هزینه‌ای است که برای عملکرد قیمتی آن می‌پردازید.

یکی از عوامل افزایش قیمت بیت کوین پذیرش این رمز ارز از سوی نهادها می باشد که شرکت هایی مانند تسلا اقدام به خرید بیت کوین با استفاده از ذخیره غیر نقدی در تراز نامه خود کرد .

یکی از ویژگی های منحصر به فرد بیت کوین ، کمیابی آن می باشد .  سقف عرضه بیت کوین به ۲۱ ملیون واحد محدود شده است که با استفاده از داده های وب سایت های معتبر چیزی حدود ۱۸.۶۹ ملیون بیت در حال گردش در بازار  می باشد 

میلر گفت :

طلا یک کلاس دارایی با ارزش حدود ۱۰ تریلیون دلار است. بیت کوین ۱ تریلیون دلار ارزش دارد و تقریباً به‌صورت نامحدودی قابل تقسیم است. بیت کوین به‌راحتی قابل حمل است و اگر یک گوشی هوشمند داشته باشید می‌توانید آن را به هرجای دنیا ارسال کنید. بنابراین به‌عنوان ذخیره ارزش نسخه بسیار بهتری نسبت به طلا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *