بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین در هفته جاری

تحلیل قیمت بیت کوین

روند صعودی یا نزولی بیت کوین در یک هفته گذشته

بیت کوین در روز گذشته پس شکستن الگوی کنج صعودی و کاهش قیمت این ارز سقوطی ۵ درصدی را تجربه کرد و با در نظر گرفتن این موضوع که بیت کوین موفق شده بود تا سطح ۵۹.۶۰۰ دلاری رشد کند.

به گزارش وب سایت های معتبر قیمت بیت کوین در الگوی کنج صعودی بود که در بیشتر اوقات ضلع پایینی دچار شکستگی می شود که همین مسئله نیز برای بیت کوین رخ داد و باعث شد تا بیت کوین سقوط عجیبی را تجربه کند.

بعد از پیش آمدن این اتفاق که باعث شد تا بیت کوین کاهش شدیدی را تجربه کند اما در ناحیه ۵۴.۷۵۵ مورد حمایت قرار گرفت که این حمایت را میشه به راحتی در نمودار یک ساعته مشاهده کرد.

اما نباید این مورد را فراموش کنیم که اگر از الگوی کنج عبور کند باعث می شود تا بیت کوین افزایش قابل قبولی را تجربه خواهد کرد در این صورت اوج ۶۵.۷۲۰ دلاری هدف پیش روی بازار خواهد بود.

نمودار تحلیل بیت کوین

پیشبینی تحلیلگران از آینده نزدیک بیت کوین

از سویی دیگر شکسته شدن رو به پایین قیمت ممکن است تا ۴۷.۰۰۰ دلار هم قرار گیرد و در حال حاضر قیمت بیت کوین  حدود ۴۸.۵۰۰ دلار می باشد که احتمال سقوط تا ۴۶.۰۰۰ دلار برای این ارز قابل پیش بینی می باشد.

در یک صورت شاهد افزایش قیمت بیت کوین خواهیم بود که اگر خریداران بتوانند قیمت را در سطح ۵۸.۳۵۵ بالا ببرند، اولین مقاومت در ضلع بالایی الگوی کنج و ۵۹.۶۰۰ دلار خواهد بود و پس از این مقاومت ۶۰.۰۰۰ دلار مقاومت بعدی خواهد بود .

نقطه حمایتی بیت کوین در ضلع پایینی بخش الگوی کنج است که در محدوده ۵۷ هزار دلار می باشد و در حال حاضر با توجه به پیش بینی های صورت گرفته توسط تحلیلگران بر این مورد تاکید دارند که اگر بیت کوین محدوده ۴۷ هزار دلار بشکند امکان این وجود دارد که تا محدوده ۴۲ هزار دلار برسد.

و در تایم فریم ۴ ساعته این مورد را نمایش می دهد که همچنان روند قیمت بیت کوین به صورت نزولی می باشد و این مورد بیانگر این است که در روزهای اخیر شاهد نوسانات نزولی خواهبم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *