بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین، سطح تعیین کننده ۳۰,۰۰۰ دلار

تحلیل قیمت بیت کوین در خرداد 1400

تحلیل قیمت بیت کوین ۲۳ خرداد ۱۴۰۰: قیمت بیت کوین در ناحیه نزولی در نوسان ۳۵,۰۰۰ دلار قرار دارد و دیروز نیز روند کاهشی خود را پیش گرفت. از سمتی دیگر بیت کوین قبلا حمایت ۳۳,۵۰۰ دلاری را شکست و به زیر میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خود رسید.

طی گزارشی از نیوز بی تی سی سقوط بیت کوین در یک بازه منجر به کاهش قیمت زیر ناحیه حمایتی ۳۲,۰۰۰ دلاری شد. در این سقوطی که پیش آمد شاهد تشکیل کف در ۳۱,۰۶۵ دلار بودیم، این همان قیمتی است که قیمت بیت کوین احیای خود را آغاز کرده است.

ناحیه های مهم بیت کوین

در این احیا شاهد عبور از ۳۲,۰۰۰ دلار و پس از آن ۳۲,۵۰۰ را شاهد بودیم و کمی بعد قیمت بیت کوین با عبور  از فیبوناچی ۲۳.۶ درصدی به بالای  آن رسید. این فیبوناچی در سقوط از ۳۶,۸۱۰ دلار به کف ۳۱,۰۶۵ دلاری تشکیل شده بود.

چارت بیت کوین در خرداد 1400

با این تفاسیر قیمت بیت کوین در محدوده ۳۴,۰۰۰ دلار با مقاومت سنگینی همراه شد. به نظر می رسد که فیبوناچی ۵۰ درصدی که در سقوط ۳۶,۸۱۰ دلار به ۳۱,۰۶۵ دلار تشکیل شده است، به‌عنوان یک مانع در مقابل خریداران عمل می‌کند.

علاوه بر این موارد یک کانال صعودی در نزدیکی حمایت ۳۲,۳۰۰ دلار روی یک نمودار یک ساعته شکل گرفته است. اولین مقاومت پیش روی بیت کوین ۳۳,۵۰۰ دلار است و مقاومت اصلی بیت کوین نیز در محدوده ۳۴,۰۰۰ دلار تشکیل شده است. هدف بعدی آن میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته است.

در صورتی که قیمت بیت کوین موفق به عبور از مقاومت ۳۴,۰۰۰ دلار نشود احتمال سقوط بیشتر وجود دارد. همچنین در روند نزولی اولین حمایت پیش روی بیت کوین در محدوده ۳۲,۵۰۰ دلار است.

 ۳۲,۳۰۰ دلار و خط روند کانال یک حمایت مهم بر ای بیت کوین است. اگر کانال حمایتی شکسته شود سقوط این پادشاه رمزارزها به ۳۱,۰۰۰ دلار  محتمل خواهد بود. حمایت اصلی در نزدیکی کانال ۳۰,۰۰۰ دلار تشکیل شده است و اگر خریداران نتوانند حمایت ۳۰,۰۰۰ دلاری را حفظ کنند خطر سقوط شدیدی وجود خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *