دسته‌بندی نشده

امیدواری کاربران برای اینکه کف قیمت بیت کوین ۴۶.۰۰۰ دلار باشد

بیت کوین به 46.000 دلار می رسد؟

همه کاربران بر این باور هستند که بیت کوین به کف قیمت خود در بازار برسد 

با توجه به سقوط قیمت ارزهای دیجیتال در هفته های اخیر، بسیاری از سرمایه گذاران بر این باور هستند که قیمت بیت کوین تا ۴۶.۰۰۰ دلار سقوط خواهد کرد ولی برخی دیگر از کاربران خبر از بیت کوین ۳۲.۰۰۰ دلاری می دهند .

با توجه به اخبار منتشر شده در وب سایت های معتبر قیمت بیت کوین در روزهای اخیر به پایین ترین قیمت خود در فروردین ماه رسید که این اتفاق یعنی بیت کوین به کف قیمت خود در بازار رسید

با توجه به سقوط بیت کوین ، باعث شد تا بسیاری از کاربران تازه وارد شوکه شوند . در مقابل اینکه کاربران و کارشناسان با تجربه تر در حال جدال برای یکدیگر هستند تا مشخص شود که کدام پیش بینی از آنها درست از آب بیرون می آید و میتوانند با قیمت بهتری رمز ارز خود را خریداری کنند .

 ” پیتر برنت ” یکی از باتجربه  ترین و بهترین تحلیلگران در عرصه ارز دیجیتال می باشدکه در تازه ترین پیش بینی خود در مورد ارز بیت کوین اعلام کرد که هنوز زمان زیادی برای خرید بیت کوین درکف بازار وجود دارد  و او پیش بینی کرد که بیت کوین را در قیمت ۳۲.۵۰۰ خریداری خواهد کرد .

برنت هم مثل دیگر تحلیلگران بر این باور هستند که بیت در طولانی مدت صعود عجیبی را تجربه خواهد کرد . دیلوشن پروف در پیش بینی خود در مورد بیت کوین اعلام کرد که این رمز ارز به ناحیه  ۴۶.۰۰۰ دلاری می رسد و روند نزولی خود را به پایان می رساند .

فلیپ سوییفت (Philip Swift) در مورد تحلیل خود درباره بیت کوین نوشت :

پیش‌تر شاهد حجم بالای خریدهای درون‌زنجیره‌ای در محدوده ۴۷,۰۰۰ تا ۴۹,۰۰۰ دلار بودم. انتظار دارم در صورت کاهش قیمت، این ناحیه به‌عنوان یک حمایت قوی عمل کند.

وی در ادامه اعلام کرد :

به‌علاوه، همچنان شاهد افزایش شدید در تعداد کاربران بلاک چین بیت کوین هستیم که نشانه‌ای صعودی است؛ از همین رو، با وجود اینکه در هفته جاری [میلادی] واهمه زیادی در شبکه‌های اجتماعی وجود داشت، فکر نمی‌کنم نیازی به اضطراب یا نگرانی در ارتباط با قیمت فعلی بیت کوین باشد.

وضعیت آلت کوین ها 

با توجه به سقوط بیت کوین ،بازار آلت کوین هم کاهش عجیبی راتجربه کرد این در حالی است که سوییفت اعلام کرد که این کاهش قیمت به صورت موقت است 

سوییفت در مورد آلت کوین ها اعلام کرد که :

با توجه به ورود سرمایه تازه به بازار و با این رویکرد که بیت کوین بیش از اندازه گران است، انتظار دارم که سرمایه به‌سمت آلت کوین‌ها سرازیر شود 

در پایان گفت :

در این زمان، همزمان با پیشی‌گرفتن روند رشد آلت کوین‌ها از بیت کوین، ممکن است سلطه بیت کوین کاهش پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *