ارزهای دیجیتال, بیت کوین

کاهش ۳۰ درصدی بیت کوین طی یک هفته

سقوط 30 درصدی قیمت بیت کوین

به گزارش وب سایت کوین تلگراف در روزهای اخیر قیمت بیت کوین با سقوط ۱۵,۰۰۰ دلاری مواجه شد و کاهش ۳۰ درصدی بیت کوین طی یک هفته شوک بزرگی را به بازار ارزدیجیتال وارد کرد و این سقوط باعث شده تا ۲۳ درصد از آدرس های شبکه یبت کوین در ضرر قرار گرفته باشند.

چارت ریزشی بیت کوین

داده های گلاسنود نشان می دهد که حدودا یک جهارم آدرس های یکتا بلاک چین بیت کوین در ضرر هستند این وضعیت مانند روند نزولی گذشته است که روند صعودی را با اختلال همراه می کند.

سقوط ماه گذشته بیت کوین که به پنج شنبه سیاه معروف است، باعث شده تا حدود ۲۵ درصد آدرس های بیت کوین در وضعیت ضرردهی قرار بگیرند و در همان زمان قیمت بیت کوین حدود ۵۰ درصد سقوط کرد.

سقوط اخیر قیمت بیت کوین

به طور مثال در جهش سال ۲۰۱۹ از کف قیمت ۳۵۰۰ دلاری بیت کوین در سال ۲۰۱۸ شروع شد یک سقوط موقتی ۲۵ درصد آدرس های یکتا شبکه را وارد محدوده ضرردهی کرد.

در مورد های قلای هر دفعه که میزان آدرس های ضررشده به بیش از ۲۵ درصد رسیده سریعا احیای سریعی را تجربه کرده و قیمت های جدیدی را ثبت کرده است.

ماه بهمن “ژوئیه” قیمت بیت کوین ۲۷ درصد افت کرد و پیش از این شاهد جهش بزرگ بیت کوین بودیم که از شهریور ۹۹ “سپتامبر ۲۰۲۰” آغاز شده بود و در آن زمان ۱۰,۰۰۰ دلار از قیمت بیت کوین در طول یک هفته کم شد.

سقوط قیمت نسبت به اوج قیمت بیت کوین

سقوط بازار ارزهای دیجیتال

طبق گزارش های به دست آمده سرمایه هایی که به صرافی ها وارد شده در هفته گذشته به شدت افزایش پیدا کرده بود که این میزان از پنج شنبه سیاه تا کنون بی سابقه بوده است و کاهش ۳۰ درصدی بیت کوین رخ داده است.

افرایش فروش ها باعث شد تا حدود ۷۰۰ میلیارد دلار از ارزش بازار ارزهای دیجیتال در هفته گذشته کم شود. حدود ۵۰ درصد از این سقوط در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است و قیمت بسیاری از ارزهای دیجیتال ۱۵ الی ۳۰ درصد سقوط کرده است.

1 نظر در “کاهش ۳۰ درصدی بیت کوین طی یک هفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *