بیت کوین

قیمت بیت کوین در ۲۰۲۵ به ۳۱۸,۰۰۰ دلار می‌رسد

بیت کوین

گروهی از متخصصان رمزنگاری پیش بینی کرده اند که قیمت بیت کوین تا دسامبر ۲۰۲۵ به ۳۱۸،۴۱۷ دلار افزایش خواهد یافت. صعودی ترین کارشناس معتقد است که قیمت ارز رمزپایه تا پایان سال به ۱۶۰،۰۰۰ دلار خواهد رسید. در همین حال ، ۵۴٪ از آنها فکر می کنند که hyperbitcoinization تا سال ۲۰۵۰ اتفاق می افتد.

کارشناسان رمزنگاری پیش بینی قیمت بیت کوین را به اشتراک می گذارند

Finder ، یک وب سایت عمده مقایسه محصولات ، مطالعه ای را برای کشف آینده چشم انداز بیت کوین با افزایش محبوبیت انجام داده است.”همچنان که آگاهی از ارزهای رمزپایه در حال گسترش است ، همه نگاهها به قیمت بیت کوین معطوف می شود. بنابراین ما از پنل ۴۲ متخصص ارز رمزنگاری شده خود سوال کردیم که چه چیزی در انتظار بیت کوین است. 

اعضای هیئت مدیره شامل مدیران دارایی رمز ارز، مدیران مبادلات رمز ارز و سایر ارائه دهندگان خدمات ، تحلیل گران ارزهای دیجیتال ، اساتید و مدرسین دانشگاه ها هستند. از جمله موضوعات مختلف مورد بحث این بود که قیمت بیت کوین در پایان سال و چند سال دیگر چقدر خواهد بود. 

اگرچه ممکن است استهلاک قیمت میان مدت وجود داشته باشد ، هیئت پیش بینی می کند که تا دسامبر ۲۰۲۵ ، قیمت BTC تا ۳۱۸،۴۱۷ دلار افزایش یابد.

این شرکت افزود:

این ۶۱٪ بالاتر از پیش بینی پانل در پایان سال ۲۰۲۵ در دسامبر ۲۰۲۰ است ، اما ۱۲٪ کمتر از ماه آوریل است.”

علاوه بر این ، “اعضای هیئت مدیره پیش بینی می کنند که تا دسامبر ۲۰۳۰ ، قیمت بیت کوین به رقم عظیم ۴،۲۸۷،۵۹۱ دلار برای هر بیت کوین افزایش یابد.

مدیر عامل Morpher مارتین فرهلر بیشترین نگرانی را در مورد قیمت بیت کوین در صفحه داشت. وی با پیش بینی پایان سال ۱۶۰،۰۰۰ دلار به ازای هر بیت کوین ، اظهار نظر کرد:

تصویب شرکت ها و سرمایه گذاران سازمانی همراه با سیاست پولی  و تورم دارایی بالا ، بیت کوین را به ۶ رقم قبل از پایان سال جاری می رساند. چرخه نصف بعدی شاهد افزایش پذیرش بیت کوین به عنوان یک وسیله قانونی برای کشورهای در حال توسعه خواهد بود و تا سال ۲۰۳۰ ، بیت کوین جایگزین طلا به عنوان یک دارایی ذخیره جهانی خواهد شد.

جاستین چوه ، تاجر ارشد Wave Financial ، پیش بینی قیمت پایین تر از متوسط ​​۵۶۰۰۰ دلار برای پایان سال را ارائه داد. با این وجود ، او به بیت کوین به عنوان “پناهگاه امن و امتحان شده” واقعی دارایی های دیجیتالی اطمینان کرد. معامله گران قیمت بیت کوین را در یک روند صعودی مشاهده می کند و پیش بینی می کند که بیت کوین ۲۰۲۵ با ۲۱۰،۰۰۰ دلار و ۲۰۳۰ با ۴۰۰،۰۰۰ دلار به پایان برسد ، با نصف شدن وقایع و تورم باعث افزایش قیمت می شود. او گفت:

نصف وقایع و تورم در طی سال های ۲۰۲۵ و ۲۰۳۰ احتمالاً حرکت های صعودی بزرگتری را تحریک خواهد کرد. قیمت ها به طور مداوم با عرضه و تقاضا ، در دسترس بودن کمتر برای گروه گسترده تری از کاربران ، هدایت می شوند.

با این حال ، همه اعضای هیئت مدیره به اندازه ای صعودی نبودند. جان هاوکینز ، استاد ارشد دانشگاه کانبرا ، از بزرگترین سخنرانان در جلسه بود. پیش بینی او برای پایان سال ۲۰۰۰۰ دلار به ازای هر بیت کوین بود. این مدرس همچنین معتقد است که کشورهایی که از بیت کوین استفاده می کنند در واقع تأثیر منفی بر قیمت آن دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *