ارزهای دیجیتال, بیت کوین

جا ماندن بیت کوین از بازار

جا ماندن بیت کوین از بازار: نرخ بازار نشان می دهد معامله گران حرفه ای به دنبال خرید بیت کوین و انباشت کردن آن در کف قیمت هستند و اشخاصی که معامله های خرد انجام می دهند به دنبال معامله آلت کوین ها هستند.

به گزارش ایران ماین و نقل از کوین تلگراف بیت کوین حدود ۱۶ روز است که تلاش می کند حمایت خود را در محدوده ۵۵,۰۰۰ دلار حفظ کند. طبق گزارشاتی که منتشر شده علیرغم عملکرد ضعیف بیت کوین و سقوط ۶,۵ درصدی روز سه شنبه معامله گران حرفه ای به دنبال خرید بیت کوین در کف قیمت هستند. نسبت خرید به فروش صرافی OKEx و بازارهای مارجین بیت فینکس “Bitfinex”  این داده ها را تایید می کنند.

همزمان با حجم بالای خریداران بیت کوین، معامله گران خرد بی سر و صدا عمل می کنند و به معامله آلت کوین ها می پردازند.

باید به یک نکته توجه داشت که در حال حاضر معامله گران اطمینان بیشتری به محدوده بیت کوین ۵۵,۰۰۰ دلار دارند نسبت به رکورد بیت کوین که در محدوده ۶۴,۹۰۰ دلار رخ داده بود.

آمارهای سایت بیت فینکس نشان می دهد که بازار معاملات مارجین بیت کوین رشد قابل توجهی داشته است و موقعیت های لانگ تقریبا ۵۰ برابر بیشتر از سرمایه های قرضی برای موقعیت‌های شورت است. داده‌های فعلی در تاریخ این صرافی بی‌سابقه بوده است.و آمارهای بازار OKEx نیز تایید می کند.

نظر شما درباره آینده ارز بیت کوین چیست؟ تا چه محدوده ای جای رشد داره؟ نظرخودتون رو در کادر زیر با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *