بیت کوین

حجم بیت کوین در بازار به زیر ۵۰ رسید

حجم بازار بیت کوین به زیر 50 رسید

با توجه به نوسانات بیت کوین در هفته اخیر ، این رمز ارز اغلب در یک محدوده ثابت در حال نوسان است . با توجه به رخ دادن این موضوع سلطه بیت کوین در بازار به ۴۸ درصد رسید که تعدادی از کارشناسان پیش بینی می کنند که ممکن است اتفاقی که برای این رمز ارز در سال ۲۰۱۷ رخ داد یک بار دیگر بوجود آید که باعث اوج گیری بازار شود .

بیزانتین ژنرال”تحلیل گر بازار” با اشاره به  حمایت ۴۷.۰۰۰ دلاری گفت که نهنگ های بیت کوین نقاط حمایتی برا خود تشکیل دادند که  از نواحی ۴۸,۵۰۷ دلار، ۴۷,۶۴۶ دلار، ۴۶,۵۳۲ دلار و ۴۵,۵۰۷ تشکیل می شوند .

از جهت دیگر در ناحیه ۵۵،۰۰۰ دلاری یک مقاومت اصلی وجود دارد که بیزانتین ژنرال اعلام کرد که در حال حاضر نقطه حمایتی در قیمت ۴۰.۰۰۰ دلار قرار دارد و امکان دارد که بیت کوین به این ناحیه برگردد:

۴۷,۰۰۰ دلار ناحیه حمایتی بود، نشانه‌های مختلف، از جمله حباب‌های نهنگ‌ها، این موضوع را تأیید کردند؛ به همین دلیل چند ساعت قبل گفتم که ممکن است شاهد جهشی احیایی باشیم. در بلندمدت اما، فکر می‌کنم احتمال سقوط به ۴۰,۰۰۰ دلار وجود دارد.

باتوجه به قیمت بیت کوین که بر روی سلطه این رمز ارز در بازار هم تاثیر گذاشته است . مدیر ارشد بخش استراتژی کوین شیرز “ملتم دمیروس” اعلام کرد که این برای اولین دفعه از سال ۲۰۱۸ است که حجم بیت کوین در بازار به زیر ۵۰ درصد رسیده است در اوایل سال ۲۰۱۸ حجم بازار بیت کوین حتی تا ۳۷ درصد کاهش یافته بود .

در سال ۲۰۱۸ آلت کوین ها جهش قابل توجهی کردند که به دلیل کاهش حجم بیت کوین در بازار بوده که به عقیده کارشناسان امکان دارد که بار دیگر اتفاق سال ۲۰۱۸ رخ دهد .

ملتم دمیروس درباره اینکه قیمت ها ممکن است تغییر کند گفت :

داستان سلطه بیت کوین و افزایش قیمت آلت کوین‌ها، موضوعی است که باید آن را زیر نظر گرفت. احتمالا تاریخ تکرار نمی‌شود، ولی اتفاقات مشابه در طول تاریخ رخ می‌دهد. منتظرم که ببینم این چرخه چگونه ختم می‌شود و چه تفاوتی با گذشته  خواهد داشت. وقتی قصد تصمیم دارید، به چیزی بیشتر از یک قیمت ساده نگاه کنید.

یکی از کارشناسان در عرصه بازار ارز دیجیتال در مورد تغییرات شاخص موقعیت خالص سرمایه گذاران گفت :

مکانیزم نوسانات بیت کوین فقط برای این است که ارزها را از دست سرمایه‌گذاران ترسوتر به دست سرمایه‌گذاران قوی‌تر منتقل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *