اتریوم

خریداری یک چهارم سهام صندوق اتریوم گری اسکیل توسط شرکت روتشیلد

خریداری یک چهارم سهام صندوق اتریوم گری اسکیل توسط شرکت روتشیلد

بیش از ۲۵۰,۰۰۰ هزار  سهم صندوق اتریوم ،گری اسکیل توسط شرکت سرمایه گذاری روتشیلد (Rothschild) خریداری شده. درحالی که این شرکت ۸,۰۰۰ سهم از صندوق بیت کوین گری اسکیل در گذشته خریداری کرده بود.

این شرکت سرمایه گذار ۲۶۵,۳۰۲ سهام صندوق اتریوم گری اسکیل و ۳۸,۳۴۶ عدد بیت کوین گری اسکیل را خریداری کرده است.

شرکت سرمایه گذار روتشیلد که از سال ۲۰۱۷ در حال ذخیره سازی سهام صندوق بیت کوین گری اسکیل می باشد و طبق آخرین گذارشات منتشر شده نشان می دهد که میل این شرکت برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال کم نشده بلکه بیشتر هم شده.

با توجه به تاریخچه این شرکت که به سال ۱۹۰۸ بر میگردد در مقایسه با دیگر شرکت ها که در طول ۱۲ ماه اخیر وارد ارزهای دیجیتال شده اند که  که سابقه نسبتا طولانی تری دارند . طبق یکی از گزارش های منتشر شده ، این شرکت در سال ۲۰۱۷ حدود ۲۱۰ هزار دلار از سهام صندوق بیت کوین گری اسکیل را در اختیار داشته است که در آن زمان قیمت بیت کوین چیزی حدود دو هزار دلار بوده است .

یکی از شرکت هایی در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت می کند ، شرکت گری اسکیل است که مدیریت برجسته آمریکایی را بر عهده دارد . این شرکت چیزی حدود ۶۶۰ هزار بیت کوین را در اختیار دارد که ۳/۵ درصد از بیت کوین های در گردش را تشکیل می دهد .

این شرکت در روز های اخیر اعلام کرد که مجموع داریی هایش به ۵۰/۶ میلیارد دلار رسیده که ارزش این صندوق اتریوم در حال حاضر به بیش از ۷ میلیارد دلار رسیده و سهام آن حدود ۲۴ دلار معامله می شود . این شرکت اعلام کرد که :

به‌روزرسانی ۱۵ آوریل ۲۰۲۱: دارایی خالص تحت مدیریت، موجودی هر سهم و قیمت بازار هر سهم از محصولات سرمایه‌گذاری ما. مجموع دارایی تحت مدیریت: ۵۰٫۶ میلیارد دلار و متشکل از BTC، BCH، ETH ،ETC ،ZEN ،LTC ،XLM ،ZEC ،BAT ،LINK ،MANA ،FIL و LPT است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *