اتریوم, اخبار آلت کوین ها

خرید اتریوم بیشتر نسبت به بیت کوین در ماه گذشته توسط شرکت های سرمایه گذاری

ورود سرمایه کاربران به آلت کوین ها

گزارش های کوین شیرز (CoinShares) برای اولین بار در طول تاریخ، سرمایه های ورودی سرمایه گذاران برای خرید اتریوم بیشتر از بازار بیت کوین بوده است.

به گزارش سایت کریپتو اسلیت، کوین شیرز در بخشی از گزارش خود شاره می کند که بیت کوین در هفته گذشته شاهد بیشترین خروج سرمایه در تاریخ از بازار خود بوده است.

کوین شیرز دومین شرکت مدیریت دارایی در اروپا است. این شرکت در خبر خود عنوان کرد ۹۸ میلیون دلار از بازار بیت کوین خارج شده است و در گزارش ها آمده:

 سرمایه های خروجی بازار بیشتر از محصولات سرمایه‌گذاری بیت کوین بوده‌اند که در مجموع ۹۸ میلیون دلار یا ۰.۲ درصد تمام دارایی ها تحت مدیریت [شرکت] بوده است. این در حالی است که این بیشترین میزان سرمایه خروجی تاریخ [شرکت] است. در رده بعدی، ۱۹ میلیون دلار سرمایه خروجی قرار دارد که مربوط به ماه مه سال ۲۰۱۹ است.

روند آلت کوین ها پس از ریزش بیت کوین

 قبل از سقوط هفته گذشته بازار، سرمایه گذاری بیت کوین بیشترین سهم را از سرمایه های خروجی به هم اختصاص داده بودند. از طرف دیگر اتریوم به عنوان دومین ارز برتر بازار رمزارزها شاهد حجم بالای سرمایه های ورودی بود.

در هفته های گذشته تنها بیت کوین با خروج سرمایه همراه بود و کاربران سرمایه خود را برای خرید اتریوم و آلت کوین ها اختصاص دادند. در مجموع در این مدت بازار آلت کوین ها  ۴۸ میلیون دلار سرمایه ورودی داشتند و کوین شیرز در این باره می گوید:

این سرمایه‌ گذاران با خروج از بازار بیت کوین و با ورود به بازار آلت کوین‌ها، به‌ دنبال متنوع‌ سازی دارایی‌ های خود بودند.

پس از اتریوم که بازار شاهد ۲۷ میلیون دلار سرمایه ورودی در هفته گذشته بود، کاردانو نیز با ۶ میلیون و ارز پولکادات با ۳.۳ میلیون دلار در رده های بعدی قرار گرفتند.

اوسط ماه گذشته قیمت بیت کوین اوج تاریخی ۶۵,۰۰۰ دلاری را ثبت کرد و پس از آن ۳۵ درصد از ارزش خود را از دست داد. این اتفاق در حالی رخ داد که سرمایه گذاران با متنوع سازی سبد سرمایه گذاری به سمت آلت کوین ها رفتند و دنبال توسعه شبکه های خود بودند.

با وجود اینکه محصولات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال در این مدت با ۵۰ میلیون دلار سرمایه خروجی همراه بودند اما به نظر نمی رسد که این اتفاقات تاثیر در روند کلی بر دارایی های دیجیتال داشته باشد. همچنین کوین شیرز در این باره می نویسد:

داده‌های تاریخی بازار نشان می‌دهد که حجم سرمایه‌های خروجی نسبت به حجم فعلی، نمی‌تواند اثر چندانی در احساسات حاکم بر بازار دارایی‌های دیجیتال داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *