ارزهای دیجیتال

خرید شرکت حوزه ارزهای دیجیتال توسط بایننس

خرید شرکت های فعال حوزه ارزهای دیجیتال توسط بایننس

بایننس در نظر دارد هر ماه ۳ شرکت حوزه ارزهای دیجیتال را به شرکت های خود اضافه کند

چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao) مدیرعامل صرافی بایننس اعلام کرده است ، در سال جدید در نظر دارد که ۳۰ شرکت را به مجموعه شرکت های خود اضافه کند که عبارتی دیگر یعنی هرماه ۳ شرکت حوزه های ارز دیجیتال به مجموعه خود اضافه می کند.

قبل از این بایننس در جواب شایعات رسانه های کره جنوبی در خصوص اینکه بایننس قصد دارد جزو خریداران بیت هامب (Bithumb) است ، اعلام کرده است که همواره رویکرد بازی در خصوص سرمایه گذاری و مشارکت های استراتژیک درهر بازه زمانی را دارد

خرید شرکت های حوزه ارزدیجیتال

شرکت مشاوره بزرگ pwc درباره ی صنعت ارزدیجیتال گفته است:

 انتظار داریم که تمرکز ما بر روی شرکت هایی باشد که خدمات جانبی را به پیشنهاد فعلی خود اضافه کرده اند و در گزارش اخیر خود  اعلام کرده است که  ما انتظار داریم شاهد ادغام های بیشتری در این صنعت باشیم .

 

بایننس تاکید کرده است که شرکت آن ها در حال  ایجاد زیر ساخت برای اکوسیستم بلاک چین هستند. بایننس در حال کنترل یک صرافی امانی و یک صرافی غیر امانی است .این صرافی یک مرکز رشد برای پروژه های بلاک چینی ایجاد کرده است که  وظیفه این مرکز رشد، خدمات پژوهشی در حوزه دارایی های دیجیتال و یک بنیاد خیریه را اداره می کند و به تازگی در راه اندازی  یک سرویس پرداخت برای ارزهای دیجیتال قدم برداشته است.

 

ژائو مدیر عامل شرکت بایننس در جدید ترین مصاحبه خود اظهار نظر داشته است که برخلاف سایر رقبا که در خصوص این که صرافی کوین بیس ، درخواست خود را برای عرضه سهامش در آمریکا اعلام کرده است ، هیچ تمایلی برای این کار ندارد و در این شرکت به اندازه ی کافی وجه نقد وجود دارد که به رشد خود در سالیان سال ادامه دهد.

 

همچنین بایننس در حال انجام فعالیت هایی درحوزه های مختلف است که یکی از مهم ترین آنها بایننس کارت (Binance Card) که به گفته ژائو با این که زیان ده هست ار این پروژه حمایت کرده است و گفته که شرکت بایننس این محصول را ارئه خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *