ارزهای دیجیتال

تداوم رشد یونی سوآپ در هفته اخیر

رشد هفتگی ارز یونی سوآپ

رمزارز Uniswap که با نام اختصاری UNI نامیده میشود با افزایش بیشتری همراه شده است و اکنون نسبت به هفته گذشته ۲۵٪ افزایش یافته است و ما شاهد تداوم رشد یونی سوآپ در هفته اخیر بوده ایم.

اما همچنان ارز دیجیتال UNI با بیش از ۵۰٪ از بالاترین سطح خود از دوماه گذشته در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ با افت قیمت همراه است و نرخ لحظه ای این ارز پر طرفدار در زمان نگارش این مقاله در ساعت ۱۱:۳۰ ظهر در تاریخ ۱۶ تیرماه ۱۴۰۰ با قیمت ۲۳.۱۰$ معامله می شود.

همانطور که بیت کوین ، اتریوم و سایر ارزهای رمزپایه برتر پس از تصمیم تسلا مبنی بر متوقف کردن پذیرش سرکوب بیت کوین و چین در زمینه استخراج رمزنگاری ، ارزش خود را کاهش دادند ، رمز Uniswap نیز کاهش یافت. قیمت UNI در اواخر ماه مه در پایین ترین سطح پایین خود به زیر ۱۵ دلار کاهش یافت.

با این حال ، Uniswap برخی از بهترین دستاوردهای اخیر را به عنوان تلاش UNI برای بازگرداندن برخی از حرکتهایی که بازار در اوایل سال جاری تجربه کرده است. در حال حاضر بازار نابسمان است ، بیت کوین در هفته گذشته حدود ۱٪ کاهش یافت در حالی که قیمت Ethereum بیش از ۱۰٪ افزایش یافته است.

Uniswap یکی از محبوب ترین صرافی های غیرمتمرکز (DEX) موجود در بازار است که به کاربران اجازه می دهد بدون واسطه متمرکز توکن های مبتنی بر Ethereum را مبادله کنند. کاربران برای فعال کردن چنین معاملاتی ، نشانه های خود را در استخرهای نقدینگی قفل می کنند و سهمی از کارمزد حاصل از هر مبادله را به دست می آورند.

طبق DeFi Pulse ، Uniswap در حال حاضر حدود ۵.۶ میلیارد دلار بودجه در پروتکل خود قفل کرده است ، و این ششمین پروتکل ارزشمند غیرمتمرکز مالی (DeFi) از زمان نگارش این مقاله است. رمز UNI به دارندگان این امکان را می دهد تا در مورد پیشنهادات حکومتی که بر نحوه عملکرد پروتکل و نحوه مصرف بودجه تأثیر می گذارد رای دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *