اخبار جهان

برداشت روزانه ۲,۰۰۰ بیت کوین از صرافی‌های متمرکز

بیت کوین

خروج BTC با صعود از صرافی های متمرکز نشان می دهد که بازارهای بیت کوین می توانند در یک انباشت قرار بگیرند.

حجم بیت کوین موجود در صرافی‌های ارز دیجیتال از اواخر ماه مه (اردیبهشت) پیوسته در حال کاهش است. آمارهای تازه نشان می‌دهد که روزانه ۲,۰۰۰ بیت کوین، معادل ۶۶ میلیون دلار با قیمت‌های فعلی، از صرافی‌های متمرکز برداشت می‌شود. گزارش روز گذشته گلاسنود هم نشان می‌دهد که موجودی بیت کوین صرافی‌های ارز دیجیتال به پایین‌ترین سطح خود از ماه آپریل (فروردین) رسیده است.

تعداد بیت کوین نگهداری شده در صرافی های متمرکز از اواخر ماه  به طور مداوم کاهش می یابد ، تقریباً ۲،۰۰۰ BTC (ارزش تقریبی ۶۶ میلیون دلار با قیمت های فعلی) روزانه از مبادلات خارج می شود.

گزارش هفته On-Chain Glassnode در روز گذشته  نشان داد که ذخایر بیت کوین در صرافی های متمرکز به سطحی نرسیده اند که از اردیبهشت مشاهده نشده است .

با این حال ، هنگامی که قیمت بیت کوین در اواخر اردیبهشت  کاهش یافت ، با ارسال بیت کوین به بازار برای تصفیه ، این روند معکوس شد . اکنون ، با افزایش میزان خروج ، حجم خالص انتقال دوباره به قلمرو منفی برگشته است.

“به طور متوسط ​​در حال حرکت ۱۴ روزه ، به ویژه در دو هفته گذشته بازدهی مثبتی برای خروج ارز با نرخ ۲ هزار پوند BTC در روز داشته است.”

این گزارش همچنین خاطرنشان کرد که نسبت کارمزد معاملات زنجیره ای نشان داده شده توسط سپرده های صرافی در هفته گذشته به ۱۴٪ سلطه کاهش یافته است.

این کارمزد زنجیره ای مرتبط با برداشت با افزایش قابل توجهی از ۳.۷٪ تا ۵.۴٪ در این ماه روبرو شد ، که نشان دهنده افزایش اولویت تجمع نسبت به فروش است.

به نظر می رسد کاهش ذخایر ارزی با افزایش جریان سرمایه به پروتکل های مالی غیرمتمرکز طی دو هفته گذشته همزمان شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *