اخبار آلت کوین ها

واریز ۵.۲۸ میلیارد دلار استیبل کوین به صرافی‌ها و خروج ۱۹,۶۳۹ بیت کوین از آن‌ها

ورود استیبل کوین ها به بازار

داده های ارائه شده توسط پلتفرم تجزیه و تحلیل CryptoQuant نشان می دهد که در ۲۴ ساعت گذشته، ۵.۲۸ میلیارد دلار پول استوکینای خنثی کننده به چندین صرافی رمزگذار سپرده شده است.

در این بین، نهنگ ها بار دیگر بیت کوین را خریداری کرده و ۷۹۱ میلیون دلار از سیستم عامل های تجارت دیجیتال برداشت کردند.

نمودار ارائه شده توسط CryptoQuant حاکی از جلب توجه است که استیبل کوین ها از طریق چندین مبادله رمزنگاری طی ۲۴ ساعت گذشته نشان می دهد و که به بالاترین رقم برای همیشه تبدیل می شود .

همچنین او خاطرنشان کرد که این ورودی پایدار بیت کوین حتی از مقدار سکه های پشتوانه USD واریز شده قبل از اعلامیه تسلا بیت کوین در ۱۸ اسفند ۹۹ بیشتر است. نتیجه گیری واضح این است که بازار رمزنگاری در حال خرید نرخ بیت کوین است.

تقریباً ۲۰,۰۰۰ BTC در ۱۰ دقیقه از مبادلات خارج شد

یکی دیگر از تاییدات خرید دیپ بیت کوین این است که نهنگ ها با خلوص ۱۹,۶۳۹ BTC از محل های تجارت دیجیتال خارج شدند. این از نمودار ارائه شده توسط تجمع تجزیه و تحلیل محبوب Glassnode مشخص است. انجام این کار فقط ۱۰ دقیقه به خریداران نیاز داشت.

پیش از این ، U.Today با جابجایی ۱۵,۹۰۹ بیت کوین (تقریبا نیم میلیارد دلار) از صرافی پیشرو Bitfinex در ۲۸ اردیبهشت، برداشت گسترده دیگری را انجام داد. به گزارش Glassnode، یک روز قبل، مبلغی نزدیک به یک میلیارد دلار به مبادلات رمزنگاری واریز شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *