دوج کوین

با وجود بازار قرمز؛ دوج کوین هنوز رشد می کند ؟

افزایش قیمت دوج کوین در بازار قرمز

آیا دوج کوین به رشد خود ادامه می دهد ؟؟

با توجه به این که بیشتر بازار ارز دیجیتال در روز های اخیر کاهش قیمت داشته و قرمز شده، همچنان ارزش دوج کوین سبز هست که جهشی حدود ۲۰ درصدی را تجربه می کند که رشد کم نظیری برای این رمز ارز محسوب می شود .

طبق گزارشات منتشر شده قیمت دوج کوین با این که بیشتر ارزهای دیجیتال در حال سقوط هستند به ۰.۴ دلار رسید که نسبت به ارزهای دیگر افزایش چشمگیری را داشته است که با رسیدن این رمزارز به این قیمت سود هفتگی آن به ۴۰۰ درصد رسید.

افزایش قیمت دوج کوین در بازار قرمزبا توجه به این قیمت دوج  در سال ۲۰۲۱، تعجب بسیاری از کارشناسان و متخصصان را بر انگیخته و افرادی که دوج کوین خود را فروخته اند در حال حاضر به صورت حسرت بار به قیمت ارزهای دیجیتال نگاه می کنند . نکته قابل توجه و غیر باور این است که با توجه به کاهش ارزهای دیجیتال قیمت این ارز دیجیتال در حال افزایش می باشد .

در ۷ روز گذشته قیمت دوج کوین حدود ۰.۰۷ دلار بوده که از ابتدای سال ۲۰۲۱ تا به حال حدود ۷،۵۰۰ درصد رشد کرده که نسبط به سال گذشته در همین تاریخ حدود ۱۸.۰۰۰ دلار برآورده شده .

با توجه به پیشی گرفتن ارزش دوج کوین نسبط به دیگر رمز ارزها باعث شده که این سوال در ذهن افراد به وجود آید که قدم بعدی دوج کوین چیست و آیا روند جدید را پیش میگیرد ؟؟

در جواب به این سوال مطرح شده میشود به ایلان ماسک و اسپیس ایکس اشاره کرد  که قول دادند در تاریخ ۲ اردیبهشت شاهد پرتاب موشکی باشیم که دوج را به همراه خود به کره ماه می برد .

در روزهای اخیر دوج در بین مردم ارزش زیادی پیدا کرده که در روزهای گذشته هشتگ “روز دوج کوین ” در تویتر یکی از پربازدید ترین هشتگ های جذاب شد . بر اساس نتایج سرچ شده در گوگل هم این را نمایش می دهد که کلمه “doge” بیش تر از زمان های گذشته جستو جو می شود .

در فضای مجازی هم هشتگ های زیادی در مورد دوج دست به دست می شود که یکی جذاب ترین آنها “۴.۲۰ روز دوج کوین” می باشد که این را نمایش می دهد که قیمت دوج کوین در آینده به ۴.۲۰ دلار خواهد رسید .

اسکات ملکر “Scott Melker” درمورد این رمز ارز بحث قانونی را مطرح کرد که :

اگر فکر می‌کنید که دوج  (یا هر ارز دیجیتال دیگری) ارز آینده خواهد بود، لطفاً یادتان باشد که دولت [آمریکا] این ارزها را به‌عنوان دارایی نگاه می‌کند و این یعنی هر بار که شما آنها را خرج می‌کنید، مشمول مالیات خواهد بود.این موضوع مهم است. خرید چیزی با ارزهای دیجیتال مساوی فروش ارزهای دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *