اخبار جهان, دوج کوین

سقوط ۲۰ درصدی دوج کوین نسبت به هفته قبل

دوج کوین

قیمت Dogecoin در هفته گذشته ۱۹.۳۷٪ کاهش یافته و به ۰.۱۸ دلار رسیده است – کمترین قیمت از ۲۳ آوریل “۳ اردیبهشت” است که قیمت به ۰.۱۶ دلار رسیده است.

دوج در حال حاضر هشتمین ارز رمزنگاری شده بزرگ با سرمایه بازار است که دارای سهم بازار ۲۲.۵ میلیارد دلار در بازار رمزنگاری جهانی است که در حال حاضر ۱.۲۸ تریلیون دلار ارزش دارد. Dogecoin در سال ۲۰۱۳ توسط برنامه نویسان جکسون پالمر و بیلی مارکوس ایجاد شد. 

شوخی آنها به زودی سود سهام را پرداخت کرد که قیمت Dogecoin در جریانافزایش قیمت  سال گذشته بیت کوین شروع به افزایش کرد. طرفداران وفادار Dogecoin در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند ، که در محاوره با عنوان “ارتش Doge” شناخته می شود ، که شامل مالک دالاس ماوریکس ، مارک کوبان ، مدیر عامل تسلا ، ایلان ماسک ، و ستاره های پاپ اسنوپ داگ و ژن سیمونز است.

این هفته ، جکسون پالمر ، خالق مشترک ، اقدام به حمله شرعی توئیتر علیه پروژه قبلی خود کرد که در سال ۲۰۱۵ ترک کرد. 

پالمر در توییتر خود نوشت:

پس از سالها مطالعه در مورد آن ، من معتقدم که رمز ارز یک فناوری ذاتاً راست گرایانه ، فوق سرمایه داری است که اساساً برای تقویت ثروت طرفداران خود از طریق ترکیبی از اجتناب از مالیات در نظر گرفته شده است.

مدیر عامل Coinbase برایان آرمسترانگ سعی کرد آتش را روز بعد خاموش کند. 

وی در پاسخ به توئیت خود نوشت:

اگر فکر می کنید راه حل های دولت اغلب ناکارآمد هستند ، بیش از حد وعده / تحویل کمتری دارند و عواقب ناخواسته ای دارند و این مسئولیت شخصی مخلوط با بازارهای آزاد نتایج بهتری را برای همه ایجاد می کند ، پس رمزنگاری یک نفس تازه هوای مورد نیاز است. 

ارزهای رمزنگاری شده اخیراً بسیار ناامید کننده به نظر می رسند ، در حالی که رهبران بازار بیت کوین و اتریوم در حال حاضر با کمتر از نیمی از اوج سابق خود که در اوایل سال جاری تعیین شده بود ، معامله می کنند. 

Dogecoin ضربه سخت تری هم متحمل شده است. قیمت فعلی آن ۰.۱۸ دلار به معنای افت ۷۵ درصدی از بالاترین رقم ۰.۷۳ دلار در ۱۸ اردیبهشت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *