ارزهای دیجیتال

ایلان ماسک اعلام کرد: دوج کوین موضوع برنامه تلویزیونی Saturday Night Live

حضور ایلان ماسک در برنامه تلویزیونی

ایلان ماسک موسس شرکت تسلا اعلام کرد که قرار است شنبه در برنامه تلویزیونی Saturday Night Live حضور پیدا کند و موضوع این برنامه دوج کوین خواهد بود و مطمئنا حرف های او تاثیر زیادی را بر روی قیمت دوج کوین میگذارد.

ایلان ماسک در حساب توییتر خود از ۵۴ میلیون دنبال کننده خود سوال کرد که دوست دارید موضوع برنامه شنبه شب راجب چی باشه و اکثریت کاربران به دوج کوین اشاره کردند. همچنین یکی از کاربران گفت “درباره دوج فادر صحبت کن” و ماسک در جواب گفت “قطعا، پس از همین یک حرف دوج کوین بار دیگر با افزایش قیمت روبرو خواهد شد”.

لازم به ذکر است که دوج فادر اشاره به یکی از توییت های ایلان ماسک دارد که در آن خود را پدر دوج کوین نامیده بود، همین یک کلمه باعث رشد ۱۰ درصدی دوج کوین شد و به قیمت ۰.۴ دلار رسید.

امید زیادی در میان طرفداران دوج کوین به وجود آمده که وقتی ماسک در این برنامه از دوج کوین صحبت کند، نظر گروه جدیدی را جلب خواهد کرد و آنها پس از صحبت های او برای خرید این ارز هجوم می آورند.

پیش بینی شما درباره حضور ایلان ماسک در برنامه تلویزیونی روز شنبه چیست؟ به نظر شما بعد از پایان این برنامه با صعود دوج کوین مواجه خواهیم بود یا نزول این رمزارز؟

در کادر زیر نظرتو با ما به اشتراک بزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *