اتریوم

قیمت اتریوم به بالاترین سطح در تاریخ خود رسید

اتریوم رکورد قبلی خود را شکست

قیمت ارز اتریوم

قیمت اتریوم، دومین دارایی دیجیتال بزرگ دنیا رکورد پیشین خود را شکست و تا قیمت ۲,۱۵۰ دلار پیش رفت. پیش از این، رکورد قبلی این ارز ۲,۰۴۱ بود که در ۱ سفند ۱۳۹۹ ثبت شده بود. در زمان انتشار این مقاله (۱۴ فروردین ۱۴۰۰) قیمت اتریوم برابر با ۲,۱۱۱ دلار می باشد.

به گزارش کوین تلگراف، اتریوم پس از آخرین رکوردی که ثبت کرده بود دوبار دچار اصلاح شدید در نمودار های روزانه شد. چند روز پس از رکورد ۲,۰۴۱ دلاری اتریوم به ۱,۲۹۳ دلار سقوط کرد و در ۱۳ مارس (۲۳ اسفند) قیمت این ارز مجددا تا حدود ۱۹۴۳ دلار اوج گرفت و دوباره پس از چند روز قیمت اتریوم به قیمت ۱,۵۴۶ دلار سقوط کرد.

کوین مارکت کپ اتریوم را در رتبه دوم ارزهای دیجیتال قرار می دهد. این ارز دیجیتال با ارزش بازاری حدودا ۲۴۳ میلیارد دلار در زمان انتشار این مقاله با اختلاف بالاتر از سومین ارز مطرح دنیا یعنی بایننس کوین قرار گرفته است، باید در نظر داشت تا رسیدن به ارزش بازار ۱.۱ تریلیون دلاری بیت کوین هنوز راه زیادی را در پیش دارد.

طی چند ماه گذشته و همراه با انتقال اتریوم به نسخه ETH2 (اتریوم ۲) این ارز مورد توجه رسانه های دنیا قرار گرفت و در این بین نمیتوان نقش اتریوم را در امور مالی غیرمتمرکز یا همان DeFi در افزایش شهرت این ارز نادیده گرفت.

هدف کلیدی اتریوم ۲.۰ افزایش مقیاس پذیری شبکه اتریوم و انتقال کامل بلاک چین این شبکه به الگوریتم اثبات سهام طی ماه های آینده می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *