اتریوم

حدود ۱۰ میلیارد دلار از عرضه اتریوم برای ۱۰ نفر می باشد

حدود 10 میلیارد دلار از عرضه اتریوم برای 10 نفر می باشد

حدود ۱۰ ملیارد دلار موجودی فقط برای ۱۰ نفرمی باشد

نکته جالب اینجاست برخی از آن ها به این مقدار هم راضی نیستند و تازه ترین اخبار منتشر شده توسط پروژه کوولنت (Covalent) رفتار این نهنگ های اتر را بررسی کرده است.بر اساس گزارش کوین تلگرف نشان می دهد که ۱۰ نهنگ برتر اتریوم ،چیزی حدود ۴.۵ تا ۵ ملیون تتر را در اختیار دارند و چیزی حدود ۲۵ درصد از این سرمایه متعلق به بزرگ ترین نهنگ می باشد .

این نهنگ بزرگ استارت خرید خود را از سال ۲۰۱۹ زده است که نشان دهنده ی این است که آدرس  کیف پول این نهنگ خیلی قدیمی نمی باشد و این مورد فقط برای این نهنگ در نظر گرفته نشده که برای ۷ نهنگ دیگر هم صدق می کند .

ویژیگی مهم و تعیین کننده این سرمایه الگوی رفتار سرمایه گذاری آنها می باشد که تا این لحظه ثابت کرده است که قصد فروش اتر های خود را ندارند و در آینده ای نزدیک روی افزایش قیمت اتر ها سرمایه گذاری کردند .

بر اساس داده های نشان داده شده صاحبان این سرمایه ها نه به مقدار زیادی اثر فروخته اند و نه با سرمایه های خود تراکنشی انجام داده اند . با توجه به پیش بینی های انجام شده می توان حدس زد که چهار مورد از این نهنگ ها در سال گذشته اتر های بیشتری را نسبت به دیگران خریداری نموده اند .

سبد دارایی های این نهنگ ها جزو توکن های برتر می باشد که عبارت است از :یونی سواپ (Uniswap) ،رپد بیت کوین (Wrapped Bitcoin) و بایننس کوین (BNB).

بازار اتریوم و سهم توکن های غیر مثلی 

با توجه به آمار ها طبق دو هفته اخیر توکن های غیر مثلی،۷۶ درصد از سرمایه جذب شده در بلاک چین اتریوم با جمع آوری ۴۳۱ میلیون دلار در کم تر ۹ قرار داد سرمایه گذاری به خود اختصاص داده است . و این آمار نشان دهنده این است که پدیده توکن های غیر مثلی شوخی نیست.

شرکتی به نام دپر لبز که به همراه پلتفرم محبوب دیجیتال ان بی ای تاپ شات (NBA Top Shot)در جذب سرمایه به اندازه ۲.۶ میلیارد دلار ،  که توانست ۳۰۵ ملیون دلار بودجه خصوصی بدست آورد . که این ها یکی از نمومه های ای شرکت بازی سازی و NFT می باشد که با تنها قرار داد حاصل شده توسط این شرکت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *