انتخاب شرکت های ماینردانلود فریمور ماینر ها - بروزرسانی دستگاه ماینر


دانلود فریمور ماینر

شاید تا به حال برای شما سوال شده باشد که فریمور چیست؟ فریمور نرم افزاری است که در چیپ ROM قرار دارد و در بسیاری از دستگاه ها مانند موبایل ها، دستگاه های ماینر، ماشین لباسشویی، تلویزیون هوشمند و بسیاری از وسایل دیگر قرار دارد، برای دانلود فریمور ماینر میتوانید به وب سایت ایران ماین مراجعه کنید. محل قرار گیری چیپ روی برد سیستم یا روی کنترلر است. به فریمور هایی که روی برد سیستم قرار دارد، BIOS گفته می شود. در واقع فریمور یک ترکیب نرم افزاری و سخت افزاری است. به عنوان مثال زمانی که دستگاه ماینر شما نیاز به آپدیت کردن پیدا می کند یا برای تغییراتی باید به نسخه های قبل بازگردانی شود باید فریمور مربوط به آن دستگاه را دانلود کرده، روی فلش یا هارد بوت (Boot) کرده و توسط آن دستگاه ماینر را آپدیت کرد.


نحوه کار فریمور

فریمورها براساس کدهای برنامه نویسی کار می کنند. به منظور کارد سیستم  وجود فریمور ضروری است، پس در یک حافظه دائم در سیستم ذخیزه شوند و این حافظه نباید اطلاعات آن پاک نشود پس در نتیجه باید حافظه ی ROM انتخاب کرد که غیرقابل تغییر باشد. با دخیره این کدها  سیستم الکترونیکی، پس از اتصال جریان و روشن شدن سیستم شاهد اجرای آن ها توسط سیستم خواهیم بود. در یک سرور و کامپیوتر این کدها پس از راه انداری سیستم به ریزپردازنده ارسال شوند تا سیستم شروع به کار کند.

انواع فریمور

فریمورها در سخت افزارها استفاده می شود تا کاربر بتواند دستوراتش را برای دستگاه و سخت افزار قابل فهم کند. در ادامه به معرفی فریمورها می پردازیم:
فریمور هارد
برای اینکه متوجه شوید فریمور هارد چیست، می توانید با یک مثال این موضوع را درک کنید. وقتی هارد دیسک به کامپیوتر متصل می شود، کار بوت کردن  برنامه داخل خودش را شروع می کند، این همان فریمور هارد است که مانند سیستم عامل عمل می کند. تنها چیزی که مهم است که برنامه باید بدون خطا و بلافاصله و درست اجرا شود. فرآیند شامل مقداردهی اولیه و تست های بررسی است و پس از آن هارد می‌تواند بنویسد و بخواند.

فریمور ماینر

فریمور ماینر برای افزایش کارکرد، صرفه جویی در مصرف برق و رفع باگ ها است و همچنین فریمور باعث افزایش سرعت کارکرد هم می شود. همچنین بروزرسانی فریمور باعث بهبود عملکرد ماینرمی شود.

فریمور مودم

وظیفه فریمور مودم این است که رابطه بین مودم و کاربر برقرار کند به طوری که کاربر بتواند به راحتی کانفیگ و پیکربندی مودم را انجام دهد. با آپدیت کردن فریمور مودم از اختلال اتصال به اینترنت و اختلال در امنیت توسط باگ ها جلوگیری کنید. برای جلوگیری از اختلال در مودم کافی است که فایل آپدیت فریمور را از سایت تولیدکننده دانلود و نصب کنید.

فریمور دوربین
نرم افزاری است که در دوربین قرار دارد و روی حافظه دائمی ذخیره می شود. فریمور مانند سیستم عامل کامپیوتر است، که در صورتی که نباشد دوربین کار نمی کند.فریمور دوربین تمام کارهای پردازش تصویر و فوکوس را انجام می دهد.

فریمور موبایل
فریمور در موبایل نقش بسیار اساسی را بر عهده دارد، به طوری که حذف باگ ها و حل مشکل در موبایل وظیفه فریمور است. افزودن ویژگی ها و قابلیت های جدید به موبایل هم از جمله اهداف فریمور است.

فریمور اندروید
فریمور در اندروید وظیفه بوت سیستم عامل را برعهده دارد. به طور کلی می توان به دو روش فریمور را آپدیت کرد، در روش نخست فریمور به صورت خودکار توسط بروزرسانی موبایل، آپدیت می شود. در روش دوم باید فریمور مورد نظر مربوط به مدل و برند موبایل پیدا کنید و سپس دانلود و نصب کنید.

فریمور آیفون
از جمله وظایف فریمور در آیفون، می توان به افزایش امنیت، رفع باگ و اضافه کردن قابلیت های جدید اشاره کرد. اپدیت کردن فریمور در آیفون هم با استفاده از برنامه iTunes  و هم با ورود به بخش تنظیمات امکان پذیر است. همواره فریمور آیفون خود را آپدیت کنید تا هم به حل باگ ها و مشکل ها کمک کنید و هم امکانات بیشتری را به آیفون خود اضافه کنید.

نحوه بروزرسانی فریمور ماینر

بروزرسانی دستگاه می تواند به صورت دستی یا به صورت خودکار انجام شود. به عنوان مثال برای آپدیت فریمور ماینر s9j وارد بخش فریمور ماینر مورد نظر می شوید که فایل های آپدیت در این بخش قرار گرفته شده و شما میتوانید ورژن آپدیت مورد نظر را دانلود کرده و آن را روی فلش بوت کرده و به راحتی دستگاه خود را آپدیت کنید.