اتریوم

گلدمن ساکس: اتریوم شاید به ذخیره ارزش شماره یک بازار تبدیل شود

اتریوم

گلدمن ساکس می گوید محبوبیت قراردادهای هوشمند اتریوم به این معنی است که به زودی می تواند از بیت کوین به عنوان رمزگذار شماره یک با سقف بازار پیشی بگیرد.

گلدمن ساکس روز سه شنبه در صفحه مجازی خطاب به مشتریان گفت که بلاکچین با بالاترین “پتانسیل استفاده واقعی” اتریوم است ، که نشان می دهد Ether ( ETH ) آن می تواند به بهترین  بازار ارزش دیجیتال تبدیل شود.

به همین ترتیب ، بر اساس  گزارشی در Business Insider ، گلدمن پیش بینی می کند که کل سرمایه بازار اتر از کل بازار بیت کوین ( BTC ) پیشی گیرد 

اتر در حال حاضر به نظر می رسد ارز رمزنگاری شده با بالاترین پتانسیل استفاده واقعی به عنوان Ethereum ، بستری که ارز دیجیتال بومی آن است ، محبوب ترین بستر توسعه برای برنامه های قرارداد هوشمند است.

قراردادهای هوشمند  شامل نرم افزاری است که امکان اجرای خودکار قراردادهای دیجیتال را فراهم می کند ، این فناوری باعث رونق در پروتکل های غیرمتمرکز مالی (DeFi) و برنامه های غیرمتمرکز با رمزنگاری (DApps) شده است.

تحلیلگران خاطرنشان کردند که اولین مزیت بیت کوین باعث شده است که برند قوی تری داشته باشد. با این حال ، آنها معتقدند که فاقد برخی موارد استفاده از Ether و تأخیر در سرعت معاملات است.

به عنوان یک شبکه جوانتر ، Ethereum همچنین توانسته است با سرعت بیشتری نسبت به بیت کوین رشد کند. در حالی که بیت کوین در سال گذشته ۲۶۱ درصد رشد داشت ، ETH در مدت مشابه ۸۵۶ درصد رشد داشت.

“این رقابت میان ارزهای رمزپایه یکی دیگر از عوامل خطر است که از تبدیل شدن آنها به دارایی امن در این مرحله جلوگیری می کند.”

این یادداشت یک ماه پس از آن صورت گرفت که تحلیلگران گروه استراتژی سرمایه گذاری گلدمن ساکس به مشتریان گفتند که رمزنگاری حتی یک کلاس دارایی “قابل سرمایه گذاری” نیست. تحلیلگران گفتند :

“در حالی که اکوسیستم دارایی دیجیتال ممکن است به خوبی انقلابی در آینده همه ایجاد کند ، اما این بدان معنا نیست که ارزهای رمزپایه یک کلاس دارایی قابل سرمایه گذاری است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *