اخبار جهان

استخدام هکر توسط سازمان مالیاتی آمریکا برای شکستن رمز کیف پول های بیت کوین

استخدام هکر توسط سازمان مالیات کشور آمریکا

استخدام هکر توسط سازمان مالیاتی آمریکا جدی شد و این سازمان به دنبال نیروهایی برای نفوذ به کیف پول های ارز دیجیتال است.

به گزارش سایت یوتودی در حالی که برخی از کاربران در حال انتقال ارزهای خود به کیف پول های سخت افزاری هستند تا از مالیات فرار کنند، سازمان مالیاتی آمریکا نیز دست روی دست نگذاشته و به دنبال راهکاری برای این مورد می گردد.

استخدام هکر توسط سازمان مالیاتی آمریکا

بخش اجرایی سازمان مالیاتی آمریکا که وظیفه جمع آوری مالیات را بر عهده دارند به دنبال جذب نیروهایی هستند که بتوانند به کیف پول های ارزدیجیتال وارد شوند. البته قرار است از هکرها تنها در موارد خاص استفاده شود به عنوان مثال در مواقعی که برای پرونده های مالیاتی نیاز به بررسی حساب کاربر باشد.

در سندی که بخش تحقیقات کیفری سازمان مالیاتی کشور آمریکا منتشر کرده است عنوان شده است این سازمان در شکستن معمای رمزنگاری، ردیابی وجه ها و بازیابی دچار چالشی بزرگ شده و در این سسند آمده است :

ویژگی‌های ناشناسی و غیرمتمرکز بودن ارزهای دیجیتال، شرایط را برای ذخیره و مبادله دارایی‌های با ارزش در خارج از حوزه نظارت سازمان‌های مرتبط فراهم کرده است. در این معمای رمزنگاری چیزی وجود دارد که همچنان از دست سازمان‌های دولتی فراری است؛ میلیون‌ها، و یا حتی میلیاردها دلار در کیف پول‌های مختلف ارز دیجیتال ذخیره شده است.

سازمان مالیاتی آمریکا به دنبال اشخاصی است که به بتوانند با استفاده از یک ابزار قانونی به کیف پول ارزهای دیجیتال نفوذ کنند و در این سند آماده است:

نتیجه مشخص این قرارداد این است که تحقیقات مربوط به امنیت سایبری را با قانون‌ گذاری‌های حوزه مفاهیم دیجیتال ترکیب می‌کند. این تحقیقات را می‌توان در آزمایشگاه‌های مربوط به قانون‌گذاری مفانها را پیگیری کرد.

اینجور که به نظر می رسد پژوهشگران امنیتی معتقدند که نمی توان به راحتی کیف پول های سخت افزاری را هک کرد.

شما نظرتون درباره اقدامات سازمان مالیاتی کشور آمریکا چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *