اخبار جهان, ارزهای دیجیتال

استخدام متخصصان ارز دیجیتال در بانک مرکزی انگلیس

استخدام افراد متخصص ارزهای دیجیتال در بانک مرکزی انگلیس

در طی بیانیه ای بانک مرکزی انگلیس اعلام کرد که افراد متخصص در حوزه ارز دیجیتال را در ۷ موقعیت شغلی استخدام می کند.

طبق اخبار منتشر شده از وب سایت های معتبر بانک مرکزی انگلیس که هنوز در مورد برنامه های خود برای ارزهای دیجیتال ملی مطمئن نیست. به دنبال استخدام افراد متخصص در حوزه ارز دیجیتال می باشد.

اعلامیه استخدام در وب سایت رسمی بانک مرکزی انگلیس انتشار شد که موقعیت های شغلی آن عبارت است از:

تحلیلگر ارز دیجیتال ملی، تحلیلگر پروژه، تحلیلگر حوزه فناوری، مدیر ارشد، طراح راهکار و یک طراح ارشد  از جمله شغل هایی هستند که بانک مرکزی انگلیس درخواست داده تا افراد واجد شرایط را استخدام کند و تمامی این شغل ها مرتبط با ارزهای دیجیتال می باشد .

موقعیت شغلی که مربوط تحلیگران است :

مثل بسیاری دیگر از بانک‌های مرکزی، بانک مرکزی انگلستان هم به‌صورت فعالانه در حال بررسی امکان توسعه و عرضه ارز دیجیتال ملی است. هنوز تصمیمی مبنی بر اینکه انگلستان نیازی به ارز دیجیتال ملی دارد یا نه اتخاذ نشده است، اما فهم این حوزه برای این بانک اهمیت دارد.

با توجه به این اطلاعیه که نشان می دهد بانک مرکزی انگلیس توجه خاصی به ارزهای دیجیتال دارد. در سال های گذشته هم همکاری وزارت خزانه داری با بانک مرکزی انگلیس که باعث شد تا یک پروژه پژوهشی درمورد ارز دیجیتال را شروع کنند .

یکی از پروژه هایی که بانک مرکزی انگلیس ایجاد کرد، کارگروه ویژه برای ارز دیجیتال ملی بود . نکته قابل توجه اینجاست که ارزهای دیجیتال در روز های اخیر به یکی مبحث های جدید در بین بانک های مرکزی در سراسر دنیا تبدیل شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *