اخبار جهان

هک شدن صرافی هات بیت!

صرافی هات بیت هک شد

صرافی هات بیت در وبلاگ خود پستی رو منتشرد کرد و از هک شدن صرافی خود خبر داد. به گفته هات بیت هکر ها قصد دسترسی به حساب کاربران و خالی کردن آنها رو داشته اند اما پس از این که موفق به این کار نشده انددیتابیس “پایگاه داده” وب سایت را پاک کردند. همچنین این وب سایت ادعا کرده که تمامی اطلاعات کاربران در امنیت کامل قرار گرفته است.

به گزارش ایران ماین، صرافی هات بیت در پستی اعلام کرد پس از حملاتی که از سوی هکر ها صورت گرفته این صرافی بین ۷ الی ۱۴ روز به حالت تعویق در خواهد آمد.

همچنین هات بیت به کاربران خود هشدار داده است که اگر رمز عبور حسابشان با دیگر سایت ها یکسان است هرچه سریعتر آنها را تغییر دهند.

این صرافی پذیرفته است که خسارت های احتمالی در معاملات اهرم دار و صندوق های قابل معامله در بورس صرافی را در حمله هکرها که باعث هک شدن صرافی هات بیت شده است را خواهد پذیرفت.

هات بیت اعلام کرد معامله های باز کاربران نیز به صورت اتوماتیک بسته خواهد شد و از این حمله به عنوان بزرگترین مشکل در طول ۳ ساله این صرافی یاد کرد.

به احتمال زیاد هکر ها به تلفن، ایمیل، آدرس و اطلاعاتی که کاربران در پروفایل خود تکمیل کردند دسترسی پیدا کردند و این مسئله میتواند تا حدی خطرناک باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *