اخبار جهان, دوج کوین

ایلان ماسک: دوج کوین به‌زودی ارتقا می‌یابد

ایلان ماسک

با توجه به توییت های تازه منتشر شده از ایلان ماسک و مت والاس که از طرفداران ویژه و جنجالی دوج کوین که خبر از بروزرسانی این رمز ارز را می دهند. با توجه به این اتفاق تسلط دوج کوین بر بازار ارزهای دیجیتال را فراهم می کند.

طبق گزارش کریپتو اسلیت مت والاس که یکی از طرفدارا ن مشهور و مطرح دوج کوین می باشد در روز جمعه توییتی منتشر کرد که به تمام افرادی در حوزه ارز دیجیتال فعالیت می کنند این موضوع را بیان کرد که بروز رسانی جدیدی در راه هست. به گفته وی بروزرسانی جدید باعث میشود تا سرعت تراکنش ها افزایش یابد و حتی این شبکه را ارزان تر کنند .

متن توییت مت لاواس اینگونه بود :

 به‌روزرسانی دوج کوین به‌زودی انجام می‌شود. این به‌روزرسانی دوج کوین را در موقعیتی قرار می‌دهد که به یکی از پرکاربردترین ارزها در جهان تبدیل خواهد شد.

والاس توانست به عنوان یکی از پیشتازان تولید محتوا در یوتیوب درباره دوج کوین مطرح کند. با توجه به توییتی که ایشان در جمعه منتشر کردند، واکنش های بسیاری را به همراه داشت که یکی از مهم ترین افراد که به این توییت واکنس نشان داد ایلان ماسک بود.

مدیرعامل شرکت تسلا که خود را «دوج فادر» (پدر دوج) می‌نامد، اظهار داشت که به‌روزرسانی پیش رو دوج کوین را محبوب خواهد کرد، زیرا این به‌روزرسانی در جهت رفع نقاط ضعفی انجام می‌شود که در همتایان برجسته آن، بیت کوین و اتریوم وجود دارد.

ماسک در توییت خود گفت:

بیت کوین و اتریوم یک سیستم تراکنش چندلایه را دنبال می‌کنند، اما سرعت تراکنش‌ها در لایه اصلی آنها پایین و هزینه تراکنش‌ها بالاست. به‌عقیده من دوج کوین این شایستگی را دارد که سرعت تراکنش لایه اصلی را افزایش دهد و با منتقل‌کردن تراکنش‌ها به لایه دوم، هزینه آنها را به حداقل برساند.

با توجه به این که دو ارز محبوب ارز دیجیتال یعنی اتریوم و بیت کوین هر کدام به صورت جداگانه با چالش های خاصی روبه رو هستند برای بیت کوین با مسئله مقیاس‌پذیری رو‌به‌ رو است. اما به‌دنبال حل این مشکل از طریق به‌روزرسانی تپروت (Taproot) است.

توییت های پی در پی ایلان ماسک و حمایت همه جانیه ی وی از دوج کوین بر هیچ کس پوشیده نیست. در گذشته توییت های ایلان ماسک موجب افزایش قیمت دوج کوین میشد اما در چند هفته گذشته دیگر تاثیر زیادی بر بازار دوج کوین ندارند او در گذشته هم پیشنهاد بروزرسانی دوج کوین را داده بود که باعث میشد این ارز بتواند بیت کوین را شکست بدهد و در پایان به ارز جهان تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *