ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاری در توکن شیبااینو همراه با ریسک خیلی زیادی می باشد

شیبااینو

مدیر عامل صرافی بایننس ” چانگ پنگ ژائو ” اعلام کرد که توکن شیبااینو ریسک بسیار بالایی را به همراه دارد

 ضرر Dogecoin جدیدترین سکه الگوی رفتاری است که توجه سرمایه گذاران را به خود جلب می کند.امروز ، Binance اعلام کرد که به دلیل تقاضای زیاد امکان معامله رمز ERC20 را فراهم می کند.اما مدیر عامل بورس در مورد نوسانات این توکن هشدار داد.

بایننس، بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده در جهان ، امروز اعلام کرد که لیست Shiba Inu (SHIB) ، یک سکه الگوی رفتاری جدید و ضربان Dogecoin را نشان می دهد که ارزش این توکن هفته منفجر شد . 

مدیرعامل بایننس، چانگ پنگ ژائو “Changpeng Zhao” امروز این خبر را در توییتر اعلام کرد که تقاضا برای ارز جدید بسیار زیاد بود به طوری که آدرس های سپرده ارز تمام شد. با این حال ، ژائو اعلام کرد که بایننس که لیست توکن را در اختیار دارد نباید به عنوان تأیید ارزش بالقوه سکه تفسیر شود.

شیب یک (ERC20) بر اساس Ethereum است . به این معنی است که در شبکه Ethereum اجرا می شود این همچنین یک سکه الگوی رفتاری است.و این سکه الگوی رفتاری بر اساس الگوی رفتاری اینترنتی Shiba Inu ساخته شده است – همان الگوی رفتاری که Dogecoin بسیار محبوب بر اساس آن ساخته شده است. 

قیمت توکن شیبااینو با توجه به داده های وب سایت های معتبر، قیمت آن طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۹ درصد افزایش یافته است. در هفت روز گذشته ، قیمت آن ۱،۲۱۰ درصد افزایش یافته است.  

تقاضا برای سکه امروز آنقدر زیاد بود که بایننس نتوانست از پس تقاضا برآید، ژائو نوشت:

“تعداد زیادی از کاربران این درخواست را دارند ، تا جایی که امروز آدرس سپرده ETH به دلیل SHIB تمام شد.” “هرگز برای سکه های ERC20 دیگر اتفاق نیفتاده است.”

این بدان معناست که Buterin “بنیان گذار اتریوم “ناخواسته اکنون میلیاردها دلار از رمزنگاری را در اختیار دارد. اگرچه Buterin هیچ ارتباطی با پروژه ندارد. توسعه دهندگان آن در روزنامه سفید SHIB گفتند که آنها این کار را کردند تا اساساً سکه ها را از گردش خارج کنند ، که این امر به افزایش بیشتر قیمت کمک می کند.

غالباً ، مردم پس از آن بازده کلانی را پرداخت می کنند و بیشتر اوقات ، سکه الگوی رفتاری به زودی فراموش می شود. با این وجود ، Dogecoin به دلیل تأیید مشهورانی مانند Elon Musk و Mark Cuban ، در سال گذشته از محبوبیت مجدد برخوردار شده است  اما SHIB چنین تأییدهایی هنوز ندارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *