اخبار آلت کوین ها

رکورد اتریوم کلاسیک شکسته شد، رشد ۵۱۸ درصدی در طی یک هفته

رکورد اتریوم کلاسیک

اتریوم کلاسیک نیز در هفته گذشته مانند دوج کوین غوغایی در ارزهای دیجیتال ایجاد کرد و کارشناسان معتقدند فصل آلت کوین ها شروع شده و فعالیت سرمایه گذاران خرد تاثیر مثبتی برای رشد ارزها داشته است همچنین رکورد اتریوم کلاسیک شکسته شد که در ادامه به توضیحات تکمیلی میپردازیم.

به گزارش ایران ماین و نقل از کوبن تلگراف روندصعودی اتریوم کلاسیک از اواخر ماه مارس شروع شده و توانسته این روند رو حفظ کند و در این لحظه “۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۹ صبح” قیمت اتریوم کلاسیک ۱۱۹ دلار می باشد.

به گفته برخی از کارشناسان عملکرد خوب این ارز در سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ و تداوم این روند یکی از دلایل صعود قیمت اتریوم کلاسیک است.

حمایت کاربران از خرید اتریوم کلاسیک

طبق آماری که از سایت گوگل ترندز منتشر شده جستجو های زیادی درباره اتریوم کلاسیک صورت گرفته و این آمار نشان دهنده تب و تاب زیاد کاربران برای سرمایه گذاری روی این ارز می باشد. همچنین اتریوم کلاسیک در پلتفرم معاملاتی رابینهود در دسترس سرمایه گذاران قرار گرفته که این نکته نیز بع رشد این رمزارز کمک کرده است.

یکی دیگر از عواملی که در رشد اتریوم کلاسیک تاثیر داشته است عبور اتریوم از محدوده ۳۰۰۰ دلار بوده البته باید در نظر داشت که نباید احساساتی عمل کرد و اتریوم کلاسیک را نمونه ارزان اتریروم دانست. هیچ چیز قطعی درباره قیمت آینده اتریوم کلاسیک و دیگر ارزها وجود ندارد.

اگر بخواهیم از نظر رشد اتریوم و اتریوم کلاسیک را مقایسه کنیم متوجه می شویم که از ابتدای سال ۲۰۲۱ تا الان اتریوم کلاسیک ۳ برابر اتریوم رشد داشته است.

عملکرد بی نظیر این ارز در ماه های اخیر مشکلات امنیتی چند سال پیش را پوشش داده. اتریوم کلاسیک درسال گذشته چندبار مورد هدف حملات هکر ها قرار گرفت و در نهایت هکر ها موفق تر بودند و توانستند چند میلیون دلار به دست آورند.

پیش بینی شما از آینده اتریوم کلاسیک چیست؟ چه چیز در انتظاز این ارز می باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *