اخبار جهان, ارزهای دیجیتال

حضور دوشرکت ارز دیجیتال در بین ۱۰۰ شرکت برتر جهان در مجله تایم

حضور دو شرکت ارزهای دیجیتال در مجله تایم

کارنسی گروپ و کوین بیس در بین ۱۰۰ شرکت مهم جهان

طبق آمار منتشر شده از مجله تایم که فهرست ۱۰۰ شرکت مهم و تاثیر گذار را اعلام کرد که در بین آنها اسم دو شرکت ارز دیجیتال که کارنسی گروپ “Digital Currency Group” و کوین بیس باشد در این بین قرار گرفتند . با توجه به این که دو شرکت ارز دیجیتال در بین ۱۰۰ شرکت مهم مجله تایم قرار گرفتند باعث رونق بیشتر بازار ارزهای دیجیتال خواهد شد .

از نظر مجله تایم که کارنسی گروپ یکی از شرکت هایی است که تغییرات اساسی را در بازار همچنون هوآوی، تسلا، شاپیفای و کلاب هاوس ایجاد می کنند . تایم خاطر نشان کرد که کارنسی گروپ می تواند فضای ارز دیجیتال را برای کاربران خود روشن کند .

در ژانویه ۲۰۲۰، صندوق سرمایه‌گذاری گری اسکیل بیت کوین تراست به اولین محصول مالی تبدیل شد که به صورت کامل با ارز دیجیتال پشتیبانی می‌شود و به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا گزارش ارائه می‌کند. با این کار صندوق تراست و به‌دنبال آن بلاک چین برای سرمایه‌گذاران بیشتری باز می‌شود.

با توجه به این که عملکرد قابل قبولی در سال گذشته توسط گری اسکیل به ثبت رسید اما یکی ازدلایلی که شرکت مادر او در این فهرست قرار گرفته است می توان به همکاری او با مجله تایم اشاره کرد . گری اسکیل در حال تدوین ویدیو های آموزشی برای آموزش ارزهای دیجیتال می باشد .

کوین بیس با قرار گرفتن در کنار سایت های همچون علی بابا، فیسبوک، آمازون، گوگل و والمارت توانسته کاربران خود را جذب کند. با مقایسه سه ماه ابتدای سال کوین بیس با درآمد ۱.۸ میلیارد دلار درسال ۲۰۲۱ درآمد بیشتری را نسبت به کل سال ۲۰۲۰ که ۱.۲ میلیارد دلار کسب کرده است.

امسال سال بزرگی برای ارز دیجیتال بوده است، اما هیچ چیز به اندازه فهرست‌شدن مستقیم ۱۴ آوریل کوین بیس در نزدیک معتبر نبوده است. صرافی که ۵۶ میلیون کاربر در آن، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را خریدو‌فروش می‌کنند. کوین بیس اولین روز معاملات خود را با ارزش نزدیک به ۸۶ میلیارد دلار خاتمه داد  که آن را به ارزشمندترین صرافی در آمریکا تبدیل می‌کند و ارزهای دیجیتال را در موقعیتی قرار می‌دهد که اعتبار وال استریت را افزایش دهند.

با قرار گرفتن کوین بیس و دیجیتال کارنسی گروپ در فهرست مجله تایم یک گام دیگردر مسیر پذیرش ارز دیجیتال از سوی جریان اصلی می باشد .تا مدتی قبل تصور اینکه در فهرست قرار بگیرند خیلی کم بود .

در هفته پیش هم اعلام شد که مجله تایم همکاری خود را با crypto.com برای پذیرش ارز دیجیتال برای پرداخت اشتراک دیجیتال ۱۸ ماهه موافقت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *