اخبار آلت کوین ها, دوج کوین

افزایش قیمت دیگر ارزها با توجه به معامله های دوج کوین

تاثیر دوج کوین بر دیگر رمز ارز ها

بازار ۲۰۲۱ یکی از جذابترین بازار ها در سال های اخیر می باشد و یکی از بزرگترین کاتالیزورهای رشد در سال جاری محبوبیت انفجاری Dogecoin بوده است که با افزایش قیمت جدید به بازارهای جدید ، در محافل مالی سنتی و جایگزین خبرساز شده است که طی چند ماه گذشته اوج می گیرد.

فقط در چند ماه کوتاه با چنین رشد عظیمی اتفاق افتاده است ، طبیعی است که معامله گران اقداماتی را انجام دهند که به قفل کردن سود کمک می کند و سپس به دنبال سرمایه گذار بعدی برای سرمایه گذاری هستند.

اقدام قیمت DOGE حتی مورد توجه Jon Bollinger ، مخترع گروههای Bollinger قرار گرفت. و در توییت خود اعلام کردکه دوج میشکند ولی دوباره احیا می شود .

Dogecoin در زمان ارسال این توییت نزدیک به ۰.۴۰ دلار معامله می شد اما از آن زمان تاکنون ۸۰٪ سر به فلک کشیده و به بالاترین قیمت جدید در $ ۰.۶۹ رسیده است. پس از تجمع قدرتمند امروز ، بولینگر توئیت زیر را به عنوان توصیه ای به تاجران DOGE ارسال کرد:

و به نظر می رسد برخی معامله گران در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ” ۵ may ” نظریه های مشابهی داشتند یا گفته های بولینگر را جدی می گرفتند ، زیرا قیمت DOGE قبل از بهبود در سطح ۰.۶۰ دلار ۲۵٪ عقب نشینی را تجربه کرد.

آلت کوین های بزرگ از حرکت Dogecoin بهره مند می شوند

چندین معامله گر مشهور ، از جمله بنیانگذار گروه ارز دیجیتال ، باری سیلبرت ،  اظهار داشتند که بسیاری از فعالیت های تجاری DOGE در برنامه تجارت Robinhood اتفاق افتاده است و سایر ارزهای رمزپایه موجود در این سیستم عامل می توانند از سود معامله گران سود حاصل از DOGE به ارزهای رمزپایه با سرعت پایین تر بهره مند شوند. .

به نظر می رسد این یک دیدگاه پیش بینی شده باشد ، زیرا همه ارزهای رمزپایه اصلی موجود در Robinhood در ۱۵ اردیبهشت ” ۵ may ” شاهد رشد دو رقمی بوده اند ، در حالی که قیمت DOGE 25٪ عقب نشینی را تجربه کرده است.

Ethereum Classic ( ETC ) یکی از بزرگترین ذی نفعان بوده است که تغییر در وجوه ، که به انفجار چنگال Ethereum کمک کرد تا به بالاترین رکورد جدید ۱۰۰ دلار در ۵ مه برسد. در همان دوره ، Bitcoin Cash ( BCH ) و Bitcoin SV ( BSV ) سودهایی را در محدوده ۲۵٪ – ۳۰٪ مشاهده کرده اند .

در حالی که رشد درصدی که در قیمت Litecoin ( LTC ) مشاهده می شود کمتر از سایر توکن های ذکر شده در Robinhood است ، رشد ۱۵ درصدی LTC باعث شد altcoin به بالاترین قیمت چند ساله ۳۵۱ دلار برسد. این باعث می شود قیمت LTC کمتر از ۷ درصد کمتر از بالاترین قیمت قبلی خود یعنی ۳۷۵ دلار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *