اتریوم

ثبت رکورد تاریخی توسط اتریوم

اتریوم رکورد خود را جا به جا کرد

اتریوم بار دیگر رکورد خود را جا به جاکرد

با توجه به این که در یک هفته اخیر اتریوم برای نخستین بار به کانال ۳۰۰۰ دلار رسید اما این رمز ارز درساعاتی گذشته به کانال ۴۰۰۰ دلار وارد شد و قیمت حدودی آن ۴.۰۵۰ می باشد.

طبق گزارشات منتشر شده از سایت کوین دسک قیمت اتریوم به صورت صعودی راه خود را ادامه می دهد و در روز یکشنیه قیمت این ارز به ۴.۰۵۰ رسید و رکورد خود را شکست البته که این رکورد تا حدی توسط تحلیلگران و کارشناسان این حوزه پیش بینی شده بود و با توجه به این که استقبال بسیار زیادی از امور مالی غیر متمرکز و توکن های غیر مثلی صورت گرفته بود، کاربران انتظار آن را داشتند که قیمت اتریوم افزایش پیدا کند .

رکورد ۴.۰۵۰ اتریوم که در عرض کمتر یک هفته که وارد کانال ۳۰۰۰ دلار شده بود رخ داد و در حال حاضر در ۲۴ گذشته توانسته ۹.۷۶ درصد برای کاربران سود آوری داشته باشد و قیمت آن به ۴.۰۵۰ دلار رسیده است.

مقایسه بیت کوین و اتریوم در یک ماه

قیمت این ارز دیجیتال که دومین ارز بزرگ جهان به شمار می آید در سال جدید چهار برابر شده در حالی بیت کوین که اولین ارز بزرگ جهان می باشد در سال جدید فقط دو برابر شده که همین موضوع باعث شده تا کاربران بسیار زیادی علاقه مند به این ارز بشوند.

طبق آماری که نشان داده شده بر این مورد تاکید می کند که قیمت اتریوم که در حال حاضر ۴.۰۵۰ دلار که توانسته ارزش خود را بیش از بازار جانسون اند جانسون (Johnson & Johnson)، والمارت (Walmart) و یونایتدهلث (UnitedHealth) کند.

هنگامی افزایش اتریوم  رخ داد که سرمایه گذارن نهادها و شرکت های وال استریت علاقه بسیار زیادی به این ارز پیدا کردند که در حال حاضر اگر اتریوم به روند صعودی خود ادامه دهد زیاد طول نمی کشد که ارزش بازار این رمز ارز به نصف ارزش بازار بیت کوین خواهد رسید.

طبق پیش بینی های انجام شده توسط شرکت فاند استرت “FundStrat” که اعلام کرده بود که قیمت اتریوم در سال جاری روند صعودی را طی میکند و قیمت آن میتواند تا ۱۰.۰۰۰ دلار افزایش پیدا کند. این شرکت برای اینکه بتواند اسنادی برای پیش بینی خود رو کند به رشد حوزه دیفای و پیشرفت‌های صورت گرفته در اپلیکیشن‌های مالی اشاره کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *