ارزهای دیجیتال

پرداخت اجاره های تسلا توسط بیت کوین

پرداخت اجاره های تسلا توسط بیت کوین

بعد از پذیرش رمزارز بیت کوین توسط شرکت تسلا، املاک و شرکت های زیر نظر تسلا نیز پرداخت با بیت کوین را به رسمیت شناخته اند.

به گزارش کوین تلگراف، شرکت تسلا که به یکی از شرکت های پیشرو در حوزه ارزهای دیجیتال تبدیل شده ممکن است اجازه بهای ساختمان های خود را نیز با بیت کوین پرداخت کند.

البته باید در نظر داشت که نه خود شخص ایلان ماسک و نه شرکت تسلا این شایعه رو تایید نکرده اند و این خبر موقعی نشر پیدا کرد که روز چهارشنبه املاک کارسو پراپرتیز (Caruso Properties) با صرافی جمینی که متعلق به برادران وینکلواس است قراردادی را امضا کردند.

سرمایه گذاری شرکت کارسو در بیت کوین

طبق این قراردادی که بسته شده شرکت کارسو پرداخت اجاره بها را با بیت کوین به رسمیت میشناسند و طبق اعلام لس آنجلس تایمز قرار است کارسو ۱ درصد از خزانه خود را به بیت کوین تبدیل کند.

حالا باید دید که آیا تسلا اجاره بهای شرکت خود واقع در کالیفرنیا که متعلق به شرکت کارسو می باشد را با بیت کوین پرداخت خواهد کرد یا خیر؟! تسلا پیش از این اعلام کرده بود که ۱.۵ میلیارد دلار روی بیت کوین سرمایه گذازی کرده و همچنین امکان خرید خودروهای خود را توسط بیت کوین را فراهم ساخته است.

سرمایه گذاری تسلا بر روی بیت کوین

ریک کارسو مدیر عامل شرکت کارسو اعلام کرد که پیش تر عجله ای برای پرداخت اجاره توسط بیت کوین وجود نداشت. او در ادامه گفت سرمایه گذاری شرکتش در بیت کوین تا به حال سود آور بوده و افزود بیت کوین تا به حال ثابت کرده که سرمایه گذاری خوبی بوده.

همچنین کارسو در مقایسه بیت کوین و کارت های اعتباری افزود :

میخواهیم آینده نگر باشیم. باور دارم که بیت کوین و شبکه بلاک چین در آینده مثل کارت های اعتباری باشند.

۵۰ سال پیش کارت های اعتباری نیز یک فناوری غیرقابل اعتماد شناخته می شد و در حال حاضر زندگی بدون آنها بسیار دشوار است.

تایلر وینکلواس نیز اعلام کرده که از گسترش بیت کوین در حوزه املاک و مستغلات هیجان زده شده و این قرارداد هم برای کارسو و هم مشتریانش سودمند خواهد بود و در این باره گفت:

نسبت به شراکتمان با شرکت کارسو هیجان رده هستیم، چرا که با پذیرش ارزهای دیجیتال کارسو میتواند املاک و مستغلات را به جایگاه تازه ای برساند. این قرارداد برای مشتریان و کسب کار کارسو سودمند است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *