اخبار جهان

فروش ۵۰۰ بیت کوین توقیفی توسط دولت آمریکا

فروش 500 بیت کوین توقیفی توسط دولت آمریکا

ضبط ۵۰۰ بیت کوین در سال ۲۰۱۸

ایالات متحده حدود ۵۰۰ بیت کوین را که در سال ۲۰۱۸ ضبط شده است به قیمت حدود ۱۹.۲ میلیون دلار فروخته است. گفته می شود این بزرگترین خالص تصرف در تاریخ منطقه اوهایو بوده است.

مقامات فدرال در ایالت اوهایو آمریکا بیت کوین های کشف شده در سال ۲۰۱۸ را در یک پرونده کلاهبرداری فروخته اند.

بریجت ام. برنان ، سرپرست وکیل دادگستری ایالات متحده ، روز پنجشنبه اعلام کرد که بیت کوین های توقیف شده به قیمت نزدیک به ۱۹.۲۳ میلیون دلار فروخته شد. در ابتدا سکه های کشف شده در این تحقیقات تقریباً ۲.۸۸ میلیون دلار ارزش گذاری شده بود. گفته می شود این بزرگترین خالص تصرف در تاریخ منطقه اوهایو بوده است. مقامات در مورد نحوه و محل فروش سکه ها چیزی نگفتند.

در این پرونده یک مرد ۳۷ ساله در منطقه تولدو به نام مارک الکس سیمون حضور داشت که اسناد شناسایی نادرستی را برای ساکنان اوهایو ، میشیگان و یوتا تهیه کرد. این اسناد شامل گواهینامه رانندگی و کارت شناسایی شخصی بود. به وی بیت کوین پرداخت شد.

اعتراف سایمون در سال ۲۰۱۹

سایمون در ژوئن ۲۰۱۹ به جرم توطئه برای پولشویی و انتقال اسناد هویتی جعلی اعتراف کرد. وی به دو سال زندان محکوم شد.پیش از این پرونده ، سیمون قبلاً در سال ۲۰۰۸ توسط پلیس برای شناسایی هویت جعلی مورد بازجویی قرار گرفت ، اما هرگز متهم نشد.

در سال ۲۰۱۵ ، مقامات کارت شناسایی جعلی پیدا شده در یک بار در نزدیکی دانشگاه ویتنبرگ را به وب سایتی که سیمون ساخته شده است ، ردیابی کردند. اسناد دادگاه جزئیات آن را نشان می دهد که پس از ماه ها تحقیق ، پلیس توانست کارت های جعلی را به سیمون و سایر افرادی که با او کار می کنند پیوند دهد.

مقامات به همراه سایر خانه های مرتبط با این پرونده به خانه سایمون در تولدو یورش بردند. آنها بیش از ۵۰۰ بیت کوین را از طریق دادرسی برای بازپرداخت از سیمون گرفتند.

در موارد بازپرداخت ، عواید بین آژانس های فدرال و ادارات پلیس محلی که در تحقیقات شرکت می کنند تقسیم می شود و همچنین برای جبران خسارت به قربانیان جرم استفاده می شود. باقیمانده پول به خزانه داری آمریکا بازگردانده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *