اخبار ایران

سهام کوین بیس ۵ روز دیگر عمومی می شود

سهام کوین بیس عمومی می شود

سهام کوین بیس بزرگترین صرافی ارز دیجیتال تا ۵ روز دیگر عمومی می شود

کوین بیس به زودی گزارشی از عملکرد و درآمد های خود را در ۳ ماه اول سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر می کند. این در حالی است که تنها ۵ روز مانده به عمومی شدن این سهام در ایالات متحده آمریکا مانده است و گزارش این عملکرد نشان دهنده قیمت هر سهم کوین بیس می باشد.

سرمایه گذاران ارزهای دیجیتالی مدت هاست منتظر این عمل هستند که به عقیده کارشناسان تاثیر بسیار زیادی هم در بلند مدت و کوتاه مدت خواهد داشت . کوین بیس در هفته های آتی گزارش مالی خود را در ۳ ماه اول ۲۰۲۱ میلادی منتشر کرد که قیمت هر سهم کوین بیس را مشخص می کند.

که به دید متخصصان این عرصه یک کار غیر عادی و در عین حال بسیار جالب است . دلیل این کار این بود که خریداران قبل از اینکه سهام خود را خریداری کنند از قیمت و ارزش هر سهم کوین بیس را پیش بینی کنند.

چندین هفته پیش هم کوین بیس گزارش مالی خود را منتشر کرد که نشان داد کوین بیس در سال گذشته مبلغی حدود ۳۲۰ ملیون دلار از سود ۱.۲ ملیارد درآمد خود بدست آورده است . که این عدد رشد عجیبی را از ۲۰۱۹ نشان می دهد .

با نشر گزارش مالی در سه ماه اول سال برا اولین بار این اتفاق رخ داده است که یک شرکت درآمد خود را منتشر می کند. و با توجه به گزارشات به احتمال فراوان سه ماه اول ۲۰۲۱ بهترین سه ماه اول این شرکت می باشد و به احتمال زیاد بخش بزرگی از درآمد متعلق به کمیسیون معاملات می باشد.

گزارشات ۳ ماه اول سال باعث می شود که متخصصان و سرمایه گذاران یکبار دیگر ارزش این سهام را ارزیابی و تحلیل کنند.با توجه به برخی معاملات صورت گرفته ارزش آن به ۱۰۴ میلیارد دلار هم خواهد رسید. 

نقطه عطف و مهم برای تمام صنعت ارزهای دیجیتال  ورود کوین بیس می باشد و با گزارش ۳ ماهه خود و میزان ارزشگذاری این شرکت به احتمال زیاد افزایش خواهد یافت و قیمت هر سهم بیش از ۳۴۳ دلار خواهد بود.

کوین بیس قصد ندارد سهام اولیه(IPO) را پیاده سازی کند . به طور معمول شرکت ها با بانک های وال استریت همکاری می کنند و برای نخستین بار سهامش را به سرمایه گذاران پولدار با تخفیف می فروشد . ولی کوین بیس  سهام جدید را صادر نمی کند بلکه فرصتی برای سرمایه گذاران  ایجاد می کند تا سرمایه گذاران بتوانند سهامشان را با قیمت مشخص بازار به غیر تبدیل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *