ارزهای دیجیتال

مبالغ زیادی توسط استیبل کوین به صرافی ها واریز شد

احتمال جهش استیبل کوین ها

احتمال جهش استیبل کوین وجود دارد؟؟

به گزارش جدید کوین تلگراف و بر اساس داده های تازه نشان می دهد که حدود نیم میلیارد تتر به صرافی های بزرگ وارد شده است که کارشناسان پیش بینی میکنند به زودی رشد عجیبی را وجود بیاورد که از مهم ترین عامل افزایش استیبل کوین می باشد.

دو معیار اصلی برای روند صعودی بیت کوین وجود دارد که اولین معیار جریانات ورودی استیبل کوین ها به صرافی ها و دومین معیار آن جریانات خروجی بیت کوین از صرافی ها می باشد.

هنگامی معامله گران سرمایه های خود را برای خرید رمزارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند ، جریانات ورودی استیبل کوین ها رخ می دهد وهنگامی جریانات خروجی بیت کوین به وجود می آید که سرمایه گذاران بیت کوین های خود را از صرافی خارج میکنند و یه کیف پول خود انتقال می دهند که این کار بیشتر درمواقعی انحام میشود که سرمایه گذاران تصمیم دارند برای مدت طولانی از آنها نگهداری کنند.

جهش استیبل کوین ها در صرافی

۴۷۶ ملیون دلار استیبل کوین در یک ساعت در صرافی ها سرمایه گذاری شده است که مدیر ارشد سرمایه گذاری شرکت موسکوسکی کپیتال (Moskovski Capital) اظهار نظر دارد که این موضوع نشان میدهد هیچ کمبود سرمایه ای برای خرید بیت  وجود ندارد . موسکوسکی در این رابطه میگوید:

روز گذشته ۴۷۶ میلیون دلار تتر طی یک ساعت برای خرید بیت کوین در کاهش قیمتی آن در صرافی‌ها سپرده‌گذاری شده است. به نظر می‌رسد که بیت کوین هر دفعه با افت قیمتی مواجه می‌شود، مشکلی از نظر نقدینگی حاشیه‌ای ندارد.

با در نظر گرفتن اینکه تتر ، دلار دیجیتال است که یه سادگی به بیت کوین و دیگر رمز ارزهای دیجیتال تبدیل میشود و روند صعودی خود را در پیش گرفته است که نشان میدهد سرمایه هایی که در بازار ارزهای دجیتال وجود دارد رو به رشد است.

هنگامی که از موسکوسکی ( مدیر ارشد سرمایه گذاری شرکت ) سوالی پرسیده شد که آیا سپرده گذاری تتر برای نقد کردن سرمایه می باشد؟

در جواب گفت :

سپرده گذاری در صرافی نشان دهنده این است که سرمایه گذاران قصد خرید دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *