ارزهای دیجیتال

استیبل کوین دلار بایننس به ارزش ۱۰ میلیارد دلار سرمایه بازار رسید

busd

در ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۱ (۲۵ تیرماه ۱۴۰۰) Binance USD (BUSD) استیبل کوین دلار بایننس به ارزش ۱۰ میلیارد دلار سرمایه بازار رسید.

بر اساس اعلام رسمی بایننس در کانال های رسانه های اجتماعی و وب سایت رسمی خود Binance USD ارزش بازار خود را در محدوده ۱۱ رقمی مشاهده می کند.

همچنین طبق اعلام بایننس، تا ماه جولای ۲۰۲۱ حدود ۱,۱۰۰,۰۰۰ کاربر استیبل کوین دلار بایننس را در پرتفوی خود نگهداری کرده‌اند. دلار بایننس با رسیدن به این میزان پذیرش، اکنون توکن یونی‌ سواپ را نیز پشت سر گذاشته و به رتبه ۱۰ برترین دارایی دیجیتال بازار رسیده است.

BUSD استیبل کوینی سازگار با مقررات است که توسط Paxos صادر شده و توسط وزارت خدمات مالی امور خارجه نیویورک (NYDFS) تأیید شده است.

Binance USD (BUSD) سومین استیبل کویی است که فقط توسط سکه USD (USDC) توسط Circle Inc و دلار آمریکا (USDT) توسط iFinex’s Tether Limited پیشی گرفته است.

 افزایش Binance USD (BUSD): از یک میلیارد دلار به ۱۰ میلیارد دلار در شش ماه

در اعلامیه جشن ، تیم Binance (BNB) این پیشرفت را به دلیل قابلیت اطمینان و قابلیت دسترسی بالای Binance USD (BUSD) نسبت داد:

کاربران به دلایلی BUSD را انتخاب کردند ، از جمله استانداردهای دقیق پیروی از Bitcoin ، طیف وسیعی از موارد استفاده و پشتیبانی از مجموعه متنوعی از محصولات بازده.

تیم Binance (BNB) همچنین تاریخچه رشد چشمگیر BUSD را به اشتراک گذاشت. شانزده ماه پیش ، قبل از جمعه سیاه در Crypto ، سرمایه بازار BUSD یک درصد از ارقام موجود بود.

Binance USD (BUSD) در اواسط ژوئیه ۲۰۱۹ معرفی شد. چهار ماه بعد ، توسط وزارت امور مالی امور خارجه نیویورک (NYDFS) تأیید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *