بیت کوین

شرکت تسلا در اوج قیمت مقداری از بیت کوین هایش را فروخت

شرکت تسلا سهام بیت کوین خود را فروخت

با توجه به اخبار منتشر شده توسط شرکت تسلا این مورد را نمایش می دهد که این شرکت مقداری از سهام خود را در سه ماه اول سال ۲۰۲۱ میلادی فروخته است . شرکت تسلا در مورد مقدار بیت کوینی را که فروخته اعلام کرد ۲۲۷ میلیون دلار نقدینگی را در بر داشته است .

 مدیرارشد بخش مالی تسلا که در روز های اخیر اعلام کرد که  شرکت تسلا ۱۰ درصد از سهام خود را فروخت و در جلسه ای اعلام کرد که :

سال به سال، تأثیرات مثبت از رشد حجم معاملات، رشد درآمد اعتبار نظارتی، بهبود سود ناخالص برآمده از کاهش هزینه‌های تولید و فروش بیت کوین (۱۰۱ میلیون دلار تأثیر مثبت، منهای زیان‌های مرتبط در مسیر بازسازی و سایر موارد) به‌طور کلی میانگین هزینه‌های پایین فروش، خسارت‌های کاهش ارزش سهام، هزینه‌های افزوده زنجیره تأمین، سرمایه‌گذاری تحقیق و توسعه و سایر موارد را جبران کرده است.

در سال ۲۰۱۹ شرکت تسلا اعلام کرده بود که ۱.۵ میلیون دلار بیت کوین را خریداری کرده است که کرکهورن اعلام کرده بود شرکت تسلا سرمایه های مازاد خود را در ارزدیجیتال سرمایه گزاری می کند تا با یک فضای کم بهره ، سود خود را کسب کند ، کرکهورن گفت :

فرصت‌های سنتی زیادی برای رسیدن به این هدف وجود ندارد. حداقل ما چنین فرصت‌هایی پیدا نکردیم. مخصوصاً آنکه سودش تا این اندازه پایین باشد و هیچ ریسکی برای از دست دادن نقدینگی در کار نباشد.

با توجه به این که اخیرا اعلام شده که بیت کوین یکی از پرخطر ترین دارایی ها در حوزه سرمایه گزاری می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *