بیت کوین

کارمزد شبکه بیت کوین به نزدیکی ۵۰ دلار رسید

کارمزد شبکه بیت کوین به نزدیکی 50 دلار رسید

همزمان با سقوط ارزهای دیجیتال و افزایش چشمگیر تراکنش ها در روز یک شنبه توان محاسباتی در شبکه بیت کوین نیز سقوط کرد و کارمزد شبکه بیت کوین به نزدیکی ۵۰ دلار رسید.

به گزارش دیکریپت در روز یک شنبه پس سقوط ۱۵ درصدی بیت کوین و رسیدن به محدوده زیر ۵۲,۱۴۴$ نمودار ها فقط اعداد قرمز را نشان می دادند و یک شنبه برای بسیاری از معامله گران روز خروج از بازار بود و این مسئله باعث ترافیک در شبکه بلاک چین شد و داده های سایت “Jochen-Hoenicke” نشان دهنده این است که نزدیک به ۱۳۰,۰۰۰ تراکنش داخل شبکه بیت کوین در انتظار تاییید است.

همچنین میانگین کارمزد های شبکه بیت کوین اکنون ۴۶,۸۸ دلار در سطح چهار ماه گذشته خود قراردارد و نسبت به ۴ آوریل که کارمزد شبکه ۱۵,۵۶ دلار بود بیش از ۲۰۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

دیوید جرارد “David Gerard” منتقد بلاک چین شلوغی بازار روز یک شنبه را با حجوم دارندگان بیت کوین برای خروج از بازار یکی دانست.

همزمان با شتاب مردم برای خروج سرمایه خود، بلاک چین بیت کوین کمی مسدود شده است.

ترافیک شبکه بیت کوین

داریوس سیت “Darius Sit” معامله گر کیوسی پی کپیتال “QCP Capital” علت سقوط یک دفعه ای بازار را شایعاتی مرتبط با موضوعی دانست که می گویند وزارت خزانه آمریکا قصد بر این دارد که موسسات مالی بزرگ را به دلیل پولشویی از طریق ارزهای دیجیتال تحت پیگیری قرار دهد.

اگر این شایعات صحت داشته باشد معامله گران از ترس ریزش بیش از حد اقدام به فروش ارزهای دیجیتال خود کرده اند.

وکلای اوراق بهادار آگاه از طرح گروه ویژه یلن [وزیر خزانه‌داری] گفتند که وزارت خزانه‌ داری ایالات متحده قصد دارد چندین موسسه مالی را به پولشویی از طریق ارزهای دیجیتال متهم کند.

همچنین با قطع برق استان سین کیانگ چین که یکی از قطب های استخراج بیت کوین است این اوضاع را بدتر کرد چرا که کاهش تعداد ماینر ها باعث فشار برای افزایش کارمزد های شبکه می شود.

همچنین نرخ هش استخر های استخراج بیت کوین در طول ۲۴ ساعت سقوط کرد که در ادامه فرایند این سقوط را در انواع استخر ها مشاهده می کنیم.

لیست استخرهایی که دقایقی از شبکه خارح شدند

بدون شک زمانی که برخی از افراد به دنبال خارج کردن سرمایه خود در شرایط قرمز بازار هستند افرادی نیز وجود دارند که از این فرصت استفاده می کنند و ارز مد نظر خورد را در قیمت کف خریداری می کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *