بیت کوین

قیمت بیت کوین بی نهایت می شود؟؟

بیت کوین بی نهایت می شود؟ تحلیلی از انیمیشن سیمپسون ها

قسمت جدید پخش شده سیمپسون ها این مورد را نشان می دهد که قیمت بیت کوین “بی نهایت ” می شود 

با توجه به قسمت جدید سریال جالب و پر بیننده سیمپسون ها یکبار دیگر به بیت کوین اشاره کرد . در بخشی از این فیلم به نکته قابل توجهی اشاره کرد که جلوی قیمت بیت کوین علامت بی نهایت گذاشته شده که این پیش بینی در قالب یک زیر نویس تلوزیونی در مورد قیمت سهام شرکت های مختلف صورت گرفت .

سریال سیمپسون ها که یکی از  بهترین سریال های تاریخ یک برنامه تلوزیونی می باشد . که در قسمت ۱۸ فصل سوم این سریال پیش بینی شده که قیمت بیت کوین تا بی نهایت رشد می کند.

قسمت اخیر این سریال که موضوع “برگر کینگز” (Burger Kings) اکران شد . پیش بینی کرد که ارزش سهام گیم استاپ (GameStop) در ابتدا به ۱ تریلیون دلار می رسد و سپس  از ۲ تریلیون دلار عبور می کند که به این اشاره می کند که نوسانات شدیدی در این سهام ارز دیجیتال اتفاق خواهد افتاد .

پیش بینی سیمپسون ها درباره بیت کوین

در جدید ترین قسمتی که از سریال سیمپسون ها پخش شد آقای برنز (Mr. Burns) تعداد زیادی همبرگر میخورد که تا به گونه ای که احساس ترکیدن میکند . در همین حال ایده ای به ذهن او می رسد که با فروش همبر گر های گیاهی نا شناخته که توسط آن عمر افراد زیاد می شود با این کار دل مردم را بدست بیاورد که در همین حال زیر نویس فیلم قیمت ارزهای دیجیتال را نمایش داد که قیمت بیت کوین به صورت بی نهایت نشان داد که یک پیش بینی جالب و هیجان انگیز به نظر میرسد.

این عمل برای نخستین بار نیست که در سریال سیمپسون ها اتفاق می افتد . سال گذشته هم در قسمتی از این سریال به بیت کوین اشاره کرده بود .

نباید فراموش کنیم که این سریال پربیننده سابقه ی زیادی در پیش بینی اتفاق های مهم دنیا را دارد . یکی از مهم ترین پیش بینی هایش به پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات و بحران اقتصادی یونان اشاره کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *