اخبار جهان

تیم سیمور اعلام کرد که انتخاب اول من بیت کوین است

سیمور اعلام کرد که انتخاب اول من بیت کوین است

بیت کوین در رقابت سالانه انتخاب سهام، بهترین انتخاب بود

با اعلام تیم سیمور بنیان گذار شرکت دارایی سیمور در یک مسابقه سرمایه گذاری “Stock Draft” گفت که انتخاب اول من بیت کوین است .

در CNBC’s Stock Draft ، یک رقابت سالانه جمع آوری سهام ، بیت کوین انتخاب شماره یک بود. تیم سیمور ، بنیانگذار مدیریت دارایی سیمور ، معتقد است که دولت با مقرراتی پشتیبانی می کند که از بیت کوین پشتیبانی می کند. او اطمینان دارد که ارز رمزنگاری شده امسال او را به اوج می رساند.

سهام ۲۰۲۱ CNBC ، یک رقابت سالانه جمع آوری سهام ، هفته گذشته آغاز شد. ۱۰ مسابقه یا تیم از مشاغل مختلف وجود دارد. هر تیم از لیست ۶۰ سهام و سایر سرمایه گذاری ها ۲مورد را انتخاب می کند.

تیم ها از چه افرادی تشکیل می شوند:

تیم ها توسط تیم دارایی تیم سیمور از مدیریت دارایی سیمور ، بازیکن حرفه ای پوکر ، ماریا هو ، شناگر المپیک ریان مورفی ، کوین اولری از کوسه تانک (معروف به آقای فوق العاده) و جیسون فرانک “The Stock Guy” هدایت می شوند. همچنین اوز پرلمن ، روانشناس ، پترا نمکووا ، سوپرمدل ، جوش ریچاردز ، ستاره تیکتوک ، بازیکن حرفه ای بسکتبال برای میامی هیت آندره ایگوودالا ، و مدیر استراتژی سرمایه گذاری و مدیر نمونه کارها در Hightower Stephanie Link در این رقابت ها شرکت می کنند.

تیم سیمور ، بنیانگذار و مدیر ارشد سرمایه گذاری مدیریت دارایی سیمور ، یک برنده شد تا اولین انتخاب این دوره از مسابقات را انجام دهد. آخرین باری که او اولین انتخاب را در سال ۲۰۱۹ انجام داد ، زمانی که جنرال الکتریک را انتخاب کرد.

انتظار می رفت که سیمور به عنوان یک سرمایه گذار باتجربه در فضای شاهدانه که مدیریت تقویت سیمور شاهدانه ETF (CNBS) را بر عهده دارد ، ابتدا یک سهام شاهدانه انتخاب کند. با این حال ، وی بیت کوین را به عنوان انتخاب برتر خود در سال جاری انتخاب کرد، بیان کرد که :

من انتظار دارم سیاستی دنبال شود که از بیت کوین بسیار پشتیبانی کند … بیت کوین مرا به اوج می رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *